Warystor S14K35 56 V Epcos B72214S350K101, 1 szt.
EAN:
Skopiowane
Numer producenta
B72214S350K101
Skopiowane
Numer produktu
500531
1/2
Zdjęcie poglądowe
Warianty
Inne warianty tego produktu
Rodzaj produktu
Warystor płaski
Napięcie znamionowe (AC maks.)
35 V
Napięcie robocze (DC max)
45 V
Napięcie warystora
56 V