Zasilacz MEAN WELL HRP-300-12 12 V/DC 27 A 324 W
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zasilacz 'Mean Well HRP-300-12', srebrny, do 12V, o mocy wyjściowej 300W. Prostokątny kształt z wieloma zaciskami przyłączeniowymi.