Zasilacz na szynę DIN MEAN WELL WDR-120-12, 12 V/DC, 10 A, 120 W
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zasilacz impulsowy zamontowany na szynie DIN. Model WDR-120-12 firmy MW. Wartość wejściowa: 200-500VAC, wyjście: 12VDC, 10A.