Zespół łożyskowy INA RCJTY40-TV-VA-HLA, 40 mm, 105 mm, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Obudowa
Średnica wiercenia
40 mm
Model katalogowy producenta
RCJTY40-TV-VA-HLA
Numer katalogowy producenta
RCJTY40-TV-VA-HLA
Wymiary
(D x S) 175 mm x 105 mm