Zespół łożyskowy INA RSHEY40-TV-VA-HLA, 40 mm, 88 mm, 46 mm, 1 szt.
EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zdjęcie poglądowe
Rodzaj produktu
Obudowa
Średnica wiercenia
40 mm
Średnica zewnętrzna
88 mm