Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Akcesoria do elektronarzędzi Wiertła Koronki rdzeniowe, otwornice

Zestaw otwornic Bosch Accessories 2608594429 2608594429 1 szt.

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Zestaw koronek wiertniczych Bosch PRO w przezroczystej walizce. Zawiera kilka koronek wiertniczych i akcesoriów, ułożonych w sposób staranny i przejrzysty.
Zestaw koronek wiertniczych Bosch PRO w przezroczystej walizce. Zawiera kilka koronek wiertniczych i akcesoriów, ułożonych w sposób staranny i przejrzysty.
Szary zestaw elektryczny Bosch Pro Multi Material PC Plus w przezroczystym plastikowym pudełku z czerwonymi zamknięciami. Zawiera różne rodzaje wierteł.
Na ilustracji przedstawiono sześcioczęściowy zestaw koronek wiertniczych Bosch o różnych średnicach, wraz z adapterem i wiertłem o odpowiednich rozmiarach.
Zestaw wierteł składający się z sześciu nasadek piły otworowej o różnych rozmiarach, dwóch wierteł spiralnych oraz niebieskiego adaptera.
Wiertarka z pionowo ustawionym wiertłem; czerwone strzałki wskazują na wiertło i nasadkę wiertniczą, co wyjaśnia proces montażowy.
Wiertło zostaje włożone do wiertarki. Kroki z strzałkami pokazują kolejność montażu: uchwyt wiertarski, adapter, wiertło, otwornica.
Niebieski wiertarka z nasadką do wycinania otworów. Nasadka posiada szczeliny wentylacyjne i jest przeznaczona do precyzyjnego wiercenia w różnych materiałach.
Długa żywotność podczas wiercenia otworów w różnych materiałach. Stal szybkotnąca i system Power Change.
Zestaw pięciu pił otworowych Bosch o różnych średnicach i dwóch wierteł, wraz z adapterem, rozmiary podane w milimetrach.
1/9
Rodzaj produktu
Zestaw otwornic
Średnica odwiertu
22 mm
29 mm
35 mm
44 mm
51 mm
65 mm
Długość robocza
44 mm
Packaging
Case
Heating- + sanitary mechanic set
FALSE
Bosch Accessories
 

100 Sztuki

Liczba

Suma (438,21 zł / Sztuka)
zł
539,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

*Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wszystkie produkty oświetleniowe marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment marek Paulmann i Ledlenser, a także 10% na wybrane produkty marki Philips. Oferta ważna do 10.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych