Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Samochód, Hobby i gospodarstwo domowe Zabawki Zabawki Modele do sklejania

1:24 VW T1 furgon (dekoracja zatoki)

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Jasnobłękitny retro-samochód dostawczy z logo Gulf, widziany z boku. Pomarańczowe akcenty na przedzie i kołach, tablica rejestracyjna 'ML MS 77'.
Jasnobłękitny retro-samochód dostawczy z logo Gulf, widziany z boku. Pomarańczowe akcenty na przedzie i kołach, tablica rejestracyjna 'ML MS 77'.
Zestaw modelarski VW T1 Transporter w skali 1:24 z logo Gulf, składający się z 123 elementów. Model przedstawia niebieskiego busa.
Zestaw modelarski VW T1 Panel Van "Gulf" firmy Revell, skala 1:24, poziom trudności 5, 123 elementy, z niebieskim lakierem i logo Gulf.
Jasnobłękitny VW T1 Panel Van z logo 'Gulf'. Zestaw modelarski firmy Revell w skali 1:24, 123 elementy, poziom trudności 5, długość 18 cm.
Zestaw modelarski niebieskiego busa VW T1 Panel Van z logo 'Gulf' na masce silnika. Opakowanie prezentuje gotowy model wraz ze szczegółowymi informacjami.
Retro niebieski samochód dostawczy z pomarańczowym paskiem i logo 'Gulf', zaparkowany na drodze przed zielonym parkiem i budynkiem w tle.
Jasnobłękitny transporter z pomarańczowym logo 'Gulf' na boku i masce, stoi na neutralnym tle.
Jasnobłękitny volkswagen bus z logo 'Gulf' oraz pomarańczowymi paskami i felgami stoi przed neutralnym tłem.
Otwarta kabina kierowcy niebieskiego zabytkowego samochodu, z przodu białego. Kierownica jest czarna, a siedzenie kierowcy wyłożone szarą tapicerką.
Otwarty bagażnik klasycznego busa odkrywa silnik. Niebieskie i pomarańczowe części samochodu są widoczne.
Otwarty niebieski samochód dostawczy z pustą przestrzenią ładunkową, szarymi ściankami wewnętrznymi i pomarańczowymi kołami.
Zestaw modelarski pojazdu z tworzywa sztucznego, składający się z szarych i białych ram z poszczególnymi elementami oraz małymi gumowymi oponami.
1/12
Revell
 

2 Sztuki

Liczba

Suma (96,75 zł / Sztuka)
zł
119,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 2 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Tydzień Technologii Instalacyjnych
*Zniżki obowiązują tylko na produkty dostępne od ręki (zielony status dostawy): 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix, 10% zniżki na cały asortyment AS Schwabe i Brennenstuhl oraz 10% na wybrane produkty marki Siemens. Zniżki obowiązują do 24 maja 2026 r. na conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. Jeden kod na klienta biznesowego/indywidualnego. W indywidualnych przypadkach mogą obowiązywać limity ilościowe.

Wera
*Zniżka dotyczy wyłącznie produktów marki Wera dostępnych od ręki (status dostawy zielony). Oferta ważna do 17.05.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. Oferta ograniczona do jednego zamówienia na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może obowiązywać ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych