Dokładne pomiary? Wysokiej jakości testery dla laboratoriów i warsztatów

Dokładne wyniki pomiarów to nie przypadek. To rezultat raczej umiejętnego współdziałania wysokiej jakości technologii pomiarowej, fachowego zastosowania i prawidłowej interpretacji.Testery klasy przemysłowej stanowią podstawę wszystkich prac naukowych prowadzonych w laboratoriach badawczych. Skorzystaj z oferty profesjonalnych urządzeń testowych dostosowanych do warunków laboratoryjnych w elektrotechnice, elektronice, biomedycynie, fizyce i chemii, jak również do produkcji, projektowania produktów oraz testowania materiałów i żywności.  

Urządzenia ważące i pomiarowe KERN & SOHN – 175 lat doświadczenia i wiedzy

Nasza bogata oferta produktów zaspokaja różnorodne potrzeby w zakresie wyposażenia laboratoriów i warsztatów. Dostarczamy rozwiązania dla niemal każdego zadania związanego z ważeniem i pomiarami w warunkach laboratoryjnych we wszystkich sektorach przemysłu. Wagi laboratoryjne i analityczne zapewniają wszystkie niezbędne funkcje, a tym samym pomagają w rzetelnym wykonywaniu zadań w Twojej branży. Oprócz kompleksowego zestawu funkcji ważenia, nasze wagi posiadają wszystkie popularne interfejsy umożliwiające komunikację pomiędzy tym urządzeniem a sprzętem, którego już używasz. Dzięki temu precyzyjne, wysokiej rozdzielczości wagi laboratoryjne i analityczne KERN nadają się do wielu zastosowań i miejsc pracy.

Oprócz urządzeń ważących, niezbędnym elementem wyposażenia nowoczesnego laboratorium są również mikroskopy i refraktometry. Wysokiej jakości obiektywy w połączeniu z doskonałym oświetleniem i dużym stopniem elastyczności sprawiają, że mikroskopy binokularowe KERN wyróżniają się na tle konkurencji. Umożliwiają one badanie próbek o różnej strukturze i wielkości, dzięki czemu stanowią doskonały wybór dla wielu zastosowań. Ponadto dostarczamy refraktometry analogowe i cyfrowe do pomiaru stężenia roztworów wodnych

  

Technika pomiarowa Rigol - powiększamy portfolio w zakresie zasilaczy prądu stałego

Firma Rigol dodała do swojej oferty cztery nowe typy zasilaczy DC, a mianowicie DP2031, DP932A, DP932U i DP932E. Urządzenia posiadają trzy izolowane kanały, które pozwalają zwiększyć dotychczasowy maksymalny prąd i napięcie wyjściowe o 10 procent. Wszystkie cztery typy produktów umożliwiają wewnętrzne wykorzystanie dwóch kanałów w układzie równoległym lub szeregowym.

DP2031 posiada wyjścia zarówno z przodu jak i na tylnym panelu, co ułatwia integrację z ATE i konfiguracje 4-przewodowe poprzez wejścia "Sense". Produkt posiada również tryb "Low Current", który umożliwia uzyskanie rozdzielczości µA.

Szczególną cechą jest wyjście arbitralne z ustawieniem minimalnego czasu do 1 ms., jak również funkcja analizy z krzywą wyjściową w czasie rzeczywistym lub jako trend oraz funkcja dziennika danych.

Częstotliwość tak mała jak <350 µVrms / 2 mVp-p sprawia, że urządzenia te nadają się do dostarczania gładkiego prądu stałego z bardzo małą ilością resztkowych zmian okresowych. Oprócz ekranu dotykowego o przekątnej 4,3", produkty te wyposażono w port LAN i USB, pozwalający na kontrolę różnych parametrów wyjściowych.

Wiele metod pomiarowych w obszarze IoT

Rozwój w dziedzinie Internetu Rzeczy (IoT) wymaga z jednej strony coraz większej ilości funkcji, a z drugiej wysokiej niezawodności i wydajności baterii. Już na pierwszych etapach projektowania potrzebna jest elastyczna technika pomiarowa, która zapewnia użytkownikowi w pełni kompleksową technologię dla każdej funkcji. Rigol oferuje w tym zakresie kompletne rozwiązania w postaci szerokiej gamy przyrządów pomiarowych umożliwiających spełnienie nawet najtrudniejszych zadań pomiarowych.

W większości przypadków rozwiązania IoT są również zasilane bateryjnie i mogą być połączone z internetem np. za pomocą komunikacji bezprzewodowej. Ze względu na kompaktową konstrukcję, EMC jest również ważnym zagadnieniem, które powinno być sprawdzane poprzez ciągłe przeprowadzanie analiz przedsprzedażowych. Rigol oferuje tu rozwiązania do realizacji analiz zarządzania energią, do zapewnienia jakości ciągów danych oraz do testów komponentów.

Multimetry
serii DM3058E

Oscyloskopy
serii MSO5104

Analizatory widma
serii RSA3015N

Zasilacze
serie DP832

  

Technologia pomiarowa Fluke - multimetr przemysłowy 87V do szybkiego wykrywania złożonych problemów z sygnałem

Zawsze, gdy stawką jest wydajność i trzeba szybko rozwiązywać problemy, multimetr Fluke 87V zapewnia dokładność i zakres funkcji potrzebnych do zawężenia obszaru występowania usterki. Został zaprojektowany do przetwarzania złożonych sygnałów. Pomaga on zwiększyć produktywność poprzez usunięcie wszelkich wątpliwości podczas procesu wykrywania usterek, który obejmuje również zadania wykonywane przy wysokim poziomie hałasu, wysokim napięciu i podczas pracy na wysokościach..

  • Dokładne odczyty częstotliwości z układów napędowych z przetwornikami częstotliwości dzięki wbudowanej filtracji dolnoprzepustowej
  • Zintegrowany termometr umożliwia pomiar temperatury bez konieczności stosowania osobnego urządzenia
  • Wartości szczytowe MIN/MAX umożliwiają wykrywanie niedokładności przy użyciu superkrótkich odstępów próbkowania 250 µs
  • Dwa tryby wyświetlania, wykorzystujące odpowiednio 6000 i 20000 zliczeń, pozwalają dostrzec najdrobniejsze zmiany w odczytach 
  • Parametry bezpieczeństwa według kategorii przepięciowych CAT III 1000V, CAT IV 600V
  • Zaprojektowane i wyprodukowane w USA
  • Dożywotnia gwarancja producenta

Firma Fluke projektuje urządzenia, które cieszą się zaufaniem na całym świecie. I nie dotyczy to tylko modelu 87V. Jeśli serwisujesz systemy HVAC, potrzebujesz małego testera do zadań w ograniczonej przestrzeni, zajmujesz się elektryką lub naprawami, sprawdź pełną linię multimetrów cyfrowych Fluke

Narzędzia testowe firmy Fluke w środowisku przemysłowym.

Dowiedz się, który multimetr cyfrowy Fluke jest dla Ciebie odpowiedni. Wybór właściwego  jest ważny, ponieważ urządzenia te są wykorzystywane w wielu aplikacjach w środowiskach przemysłowych.

 

  

Suwmiarka Helios Preisser


Od ponad 80 lat firma Helios Preisser jest niezawodnym partnerem we wszystkich aspektach precyzyjnych pomiarów ręcznych, dzięki czemu oferuje szeroki i głęboki zakres wysokiej jakości techniki pomiarów ręcznych.

Suwmiarka cyfrowa DIGI-MET 1320 417 to prawdziwy wszechstronny instrument wykonany ze stali nierdzewnej, odporny na wilgoć i pocenie się dłoni.

Najważniejsze informacje

Najważniejsze informacje

  • Dokładność DIN 862

  • Elektronika QuickStart

  • Funkcja QuickLock


            

     

VOLTCRAFT - Urządzenia testowe przeznaczone do użytku laboratoryjnego

Nowoczesne urządzenia testowe przeznaczone do badań, rozwoju i użytku laboratoryjnego podlegają coraz bardziej rygorystycznym wymaganiom. Aby sprostać tym oczekiwaniom, VOLTCRAFT cały czas modernizuje i udoskonala swoje testery. Wysoce dokładne multimetry stołowe, generatory sygnałów z dużą różnorodnością funkcji, oferta oscyloskopów, która w całości koncentruje się na technologii cyfrowej, a teraz obejmuje również oscyloskopy z mieszanymi sygnałami (MSO). Nowe cechy i funkcje to nie jedyne zmiany, również wzornictwo zostało unowocześnione - oscyloskopy, generatory funkcyjne, multimetry stołowe i zasilacze stołowe są teraz dostępne w ponadczasowej czerni, a nie w mało inspirującej jasnoszarej tonacji.

Rozwiązania skupione wokół praktyczności i innowacyjne projekty, które stawiają na pierwszym miejscu łatwość użycia, sprawiają, że produkty są wysoce wydajne. Tak, abyś mógł skupić się na swojej pracy.

Odkryj więcej ciekawych tematów

Najlepsi producenci

Dodatkowe usługi na Conrad Sourcing Platform