Kable i akcesoria

Nasz asortyment kabli jednożyłowych, wielożyłowych o szerokim zastosowaniu przemysłowym, biurowym i prywatnym oraz odpowiedni osprzęt sprawiają, że wszystkie potrzebne produkty kupisz w jednym miejscu. Oferujemy m.in.: kable sterownicze, koncentryczne, telekomunikacyjne, a także przewody do przesyłu danych, przewody światłowodowe czy kable fotowoltaiczne. Nie mogło oczywiście zabraknąć niezbędnych do montażu akcesoriów – uchwytów kablowych, opasek, dławnic kablowych, a także etykiet do kabli, rurek termokurczliwych.  Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz również urządzenia do testowania przewodów i instalacji elektrycznych, które zapewniają bezpieczeństwo i niezawodność Twoich systemów. Instalatorzy docenią narzędzia do kabli, w tym profesjonalne zaciskarki, obcinarki i ściągacze izolacji - ułatwią i przyspieszą każdy montaż. Poznaj całą szeroką  ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie

Kable wielożyłowe

Przewody jednożyłowe

Testowanie przewodów

Akcesoria do kabli

Najlepsze marki na rynku


Kable cięte na metry

W ramach naszego serwisu oferujemy precyzyjną regulację kabli i węży według indywidualnych potrzeb. W asortymencie Conrad dostępnych jest ponad 35 000 kabli, przewodów i akcesoriów wiodących producentów, do prawie każdego zastosowania. Usługa cięcia na miarkę obejmuje ponad 6400 kabli, węży i akcesoriów dostępnych w naszej ofercie.

Polecane tematy


Zlecenia terminowe

Conrad, jako profesjonalny partner biznesowy umożliwia zarówno planowanie i realizację dostaw z wyprzedzeniem, jak i pozwala realizować je w przypadku konkretnych, bieżących potrzeb. Skorzystaj z dużych zamówień, zapewniając sobie atrakcyjne i stabilne warunki handlowe, a tym samym zminimalizuj ryzyko szybko zmieniających się cen. Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, który pomoże Ci wybrać rozwiązanie odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Nasze rekomendacje

Sprawdź również