Akcesoria do narzędzi

Właściwe akcesoria są tak samo ważne jak narzędzia

Aby utrzymać należytą wydajność i funkcjonalność urządzeń potrzebne są dodatkowe części, które zużywają się podczas pracy. Odkryj naszą szeroką gamę akcesoriów.

Conrad oferuje odpowiedni sprzęt dla każdych wymagań.

Technika to My

Zalety technologii

Taśma samoprzylepna 3M VHB

Od 1980 roku taśmy klejąca VHB™ opracowane przez firmę 3M, cieszą się niesłabnącym powodzeniem, dzięki niezrównanej sile klejenia i nieograniczonej możliwości projektowania. Stanowią alternatywę dla mechanicznych metod łączenia (nitowania, zgrzewania, spawania). Inżynierowie i specjaliści produktowi wiedzą, że zawsze mogą polegać na tym niezawodnym rozwiązaniu. Przekonaj się o wytrzymałości i niezawodności taśm 3M VHB.

Wkręty SWG HOX

Uniwersalny wkręty do szerokiego zakresu zastosowań. Idealne do mocowania mebli, wyposażenia sklepów i wnętrz, jak również do pokryć dachowych i konstrukcji drewnianych. Z profesjonalnym wkrętem do drewna HOX zawsze podejmujesz bezpieczną decyzję.

Odpowiednie wkręty o wysokiej jakości

Profesjonalne wkręty do drewna HOX firmy SWG są produkowane według najsurowszych wymogów jakościowych. StosująC wkręty HOX będziesz pewny niezmiennie wysokiej jakości połączeń. To także oszczędność energii i wysiłku dla człowieka oraz urządzeń..

Kołki fischer DuoPower

 Fischer DUOPOWER to 2-składnikowy kołek do mocowań we wszystkich podłożach budowlanych. Szary element z wysokiej jakości poliamidu automatycznie aktywuje optymalne rozwarcie dla najlepszego trzymania, w zależności od materiału budowlanego. Skrzydełka rozporowe czerwonego elementu wspomagają bezpieczne rozprowadzanie i zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo dla szarego elementu. Gładki otwór umożliwia łatwą aktywacją wkrętu i bezpieczny montaż w kanale. Bezpieczeństwo zwiększa bardzo dobry docisk kołka przy wkręcaniu. DUOPOWER to pierwszy wybór do mocowania.

Najlepsi producenci

Gotowy do pracy dzięki odpowiednim akceosoriom

Dodatkowe usługi na Conrad Sourcing Platform