SERWIS PCB DO PROJEKTOWANIA I PRODUKCJI

Serwis PCB, na którym można polegać!

Nasza usługa PCB jest idealnym rozwiązaniem niezależnie, czy chodzi o pojedynczą płytkę do prototypowania, czy partię do produkcji na małą skalę. Dbamy o dokładne odwzorowanie parametrów technicznych dostarczonych nam projektów. Dzięki współpracy z EuroCircuits możemy wyprodukować płytki już od 1 sztuki bez kosztów początkowych z zachowaniem wysokiej jakości przemysłowej.

Wprowadź dane swojej płytki, dostosuj specyfikację w konfiguratorze online i prześlij dane. 


Produkcja prototypów i małych serii

Korzystaj z funkcji łączenia zamówień, która znacznie obniża koszty produkcji poprzez łączenie indywidualnych zamówień na płytki PCB. Szybkie standardowe terminy dostaw pomogą Ci wprowadzić Twoje projekty na rynek na czas i zgodnie z budżetem. 

 


Serwis PCB

Europejski producent – bez pośredników. Zamówienia zbiorcze - dobre ceny bez konieczności rezygnacji z jakości lub czasu dostawy.

Jakość przemysłowa

Prototypy i krótkie serie wykonywane są przy zachowaniu najwyższej jakości, jak przy pełnej serii. Płytki drukowane w 100% z własnej produkcji.

Wzorniki ze stali nierdzewnej

Wzorniki ze stali nierdzewnej wycinane laserowo o grubości 100 µ lub 130 µM można zamówić wraz z płytkami obwodów drukowanych za pomocą naszego panelu zamówień i kalkulatora lub za pomocą osobnego interfejsu wzorników. 

 


Prototypy i małe serie

Prototypy i małe serie bez kosztów początkowych lub minimalnej ilości zamówienia.

Narzędzia wysokiej jakości

Profesjonalne urządzenia lutownicze wysokiej jakości umożliwiają dokładne prace lutownicze z prototypami i krótkimi seriami.

Narzędzia online

Zintegrowane online narzędzia DFM i DRC. Duży wybór opcji płytek drukowanych dostępnych 24/7. Dokumenty techniczne offline.