Oświetlenie Brilliant

Firma Brilliant to wiodący producent oświetlenianw Europie, oferuje kompletny i unikalny asortyment opraw oświetleniowych do pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, tarasów i ogrodów. Produkty Brilliant  charakteryzują się zaletami technicznymi oraz estetycznymi.

Oświetlenie wewnętrzne 

Każde pomieszczenie zasługuje na doskonałe oświetlenie, które może być bardzo różne. Od wielofunkcyjnego światła w biurze lub kuchni, po dekoracyjną lampę z nastrojowym światłem w salonie. Brilliant oferuje oświetlenie w szerokiej gamie wzorów i różnych funkcji. 

Odpowiednie do każdego stylu

W współczesne, eleganckie, fantazyjne lub proste i funkcjonalne lampy sufitowe, kinkiety czy lampy stołowe wykonane z tradycyjnych materiałów: 

  • Drewno -  zapewnia domową atmosferę dzięki naturalnemu designowi
  • Szkło  - elegancki design, stylowy połysk światła 
  • Tekstylia – ciepłe oświetlenie, akcenty kolorystyczne  
  • Beton – solidny materiał, ponadczasowy i nowoczesny

Dla zwiększenia komfortu w ofercie firmy Brilliat dostępne jest oświetlenie, którym można sterować za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie oraz pilotem. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko włączyć czy wyłączyć lampę, ale również zwiększyć lub zmniejszyć natężenie światła. Nie ruszając się z miejsca można uzyskać przyciemnione światło do relaksu lub jasne i odświeżające światło dzienne do pracy w koncentracji.

Funkcja Easydim umożliwia ściemnianie za pomocą standardowego przełącznika, bez konieczności instalacji ściemniacza. W lampach LED z EasyDim ściemniacz jest już zainstalowany, a użycie specjalnego ściemniacza ściennego nie jest już konieczne. Aby przyciemnić światło wyłącznik musi być szybko wciśnięty „OFF / ON”.  Światło jest automatycznie przyciemniane od 100% do 10%. Aby zatrzymać ściemnianie i wybrać odpowiednią jasność światła należy ponownie dwukrotnie przycisnąć przełącznik.

Zawsze aktualne stylowe kolory: 

  • BLACK AND WHITE – proste kolory pasujące do każdego wnętrza, zapewniają stylowy wystrój. 
  • BRILLIANCE – oświetlenie z genialnymi efektami świetlnymi. Unikalne oprawy pozwalają na tworzenie specjalnych akcentów za pomocą błyszczącego światła. 
  • SOFT INTERIEUR  – idealne oświetlenie dla klasycznych wnętrz. Jasne kolory dają uczucie lekkości. 
  • COFFEE – przytulne oświetlenie dla przytulnego domu. Naturalne kolory tworzą ciepłą atmosferę, stylowy wygląd, harmonijne akcenty. 
  • GOLD & SILVER – eleganckie oświetlenie do domu i biura. Elegancki design o unikalnym charakterze. 

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie ogrodowe i zewnętrzne to doskonały sposób, aby stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie. Zapewnia bezpieczeństwo poruszania się wokół budynku po zmroku i przytulną atmosferę podczas letnich wieczorów. Oświetlenie zewnętrzne Metabo łączy w sobie elementy dekoracyjne z wysoką funkcjonalnością. 

Oświetlenie domu 

Oświetlenie zewnętrzne  posiada zabezpieczenie przed wodą rozbryzgową (IP44). Odpowiednie oświetlenie wejścia do domu w postaci kinkietów i reflektorów pełni nie tylko funkcję estetyczną. Przede wszystkim zapewnia wygodę i poprawia bezpieczeństwo. Wszechstronne oświetlenie domu jest czynnikiem zniechęcającym niepożądanych gości i chroni Twój dom przed kradzieżą. 

Oświetlenie ogrodowe, tarasowe i balkonowe 

Solarny reflektor zewnętrzny Dev wyposażony jest w czujniki ruchu oraz zmierzchu. Światło włącza się automatycznie, gdy wykryje ruch lub gdy robi się ciemno. Dzięki wbudowanym panelom solarnym reflektor może być ładowany przez promienie słoneczne. 

Lampy stojące są idealne do oświetlenia ogrodów, dróg dojazdowych i podjazdów. Nowoczesna lampy LED oświetlą Twoją posesję w energooszczędny sposób, ponieważ diody emitujące światło wytwarzają wysoki strumień świetlny przy stosunkowo niskim zużyciu energii. W asortymencie lamp do ogrodu i na taras dostępne są lampy ogrodowe wyposażone w zintegrowany czujnik ruchu zapewniający bezpieczeństwo. Możliwa jest indywidualna regulacja czasu i czułości oświetlenia.