Zegar z projektorem Techno Line WT 539 z funkcją stacji pogodowej

Sterowany radiowo budzik z projektorem Techno Line WT 539 łączący funkcje zegara i stacji pogodowej. Jedno urządzenie pokazuje czas, datę, temperaturę oraz prognozę pogody. 

Jest wyposażony w projektor, który poza godziną rzuca na ścianę lub sufit temperaturę - na przemian wewnętrzną i zewnętrzną.

 

Zalety

  • Czytelny wyświetlacz
  • Projekcja, daty, dnia tygodnia i prognozy pogody
  • Odczyt temperatury wewnętrznej i zewnętrznej
  • Funkcja drzemki
  • Regulowany kierunek projekcji

Czytelny wyświetlacz z funkcją zmiany kolorów

Dzięki przejrzystemu cyfrowemu wyświetlaczowi i kolorowym diodom, dane są zawsze czytelne w każdych warunkach oświetleniowych - czy to przy słabszym oświetleniu czy przy włączonym świetle w nocy. Kolory wyświetlacza można indywidualnie dostosować, dopasowując je do kolorystyki wnętrza, własnych preferencji i nastroju – do wyboru jest aż 256 kolorów. Można również ustawić płynną zmianę barw.

Wyświetlanie daty i dnia tygodnia

Oprócz dokładnego czasu, wyświetlanego w formacie 12- lub 24-godzinnym, dzięki odbiorowi radiowemu, można również odczytać aktualną datę i dzień tygodnia.

 

Prognoza pogody

Wyświetlacz pokazuje prognozę pogody i wskaźnik wpływu na samopoczucie. Dostępnych jest 5 symboli pogody oraz ostrzeżenie przed możliwością wystąpienia gołoledzi (temp. poniżej -3 °C)

 

Wskaźnik temperatury wewnątrz i na zewnątrz

Urządzenie umożliwia pomiar temperatury powietrza w dwóch punktach - w miejscu umieszczenia konsoli odbiorczej (w pomieszczeniu) i w miejscu zlokalizowania bezprzewodowego czujnika zewnętrznego. Czujnik komunikuje się z konsolą odbiorczą bezprzewodowo na odległości do 30 m w otwartej przestrzeni. Na wyświetlaczu pokazywana jest temperatura wewnętrzna i zewnętrzna. Urządzenie zapamiętuje temperaturę minimalną i maksymalną, także zapisuje historię zmian temperatury w ciągu 12 godzin.

 

Funkcja drzemki

Budzik posiada użyteczną funkcję 5-minutowej drzemki

 

Regulacja kierunku projekcji

Dzięki obrotowemu projektorowi (180°) można łatwo zmienić kierunek projekcji, ustawić w przód, w tył lub skierować na sufit. Projektor można włączyć i wyłączyć za pomocą wygodnie umieszczonego przycisku.

 

W zestawie

W zestawie znajduje się zasilacz, czujnik oraz instrukcja obsługi.

 

Gwarancja

Gwarancja na produkt wynosi 24 miesiące.