Noże Victorinox - dla najbardziej wymagających

Victorinox  jest znanym na całym świecie, szwajcarskim producentem i dystrybutorem praktycznych produktów najwyższej jakości: scyzoryków, noży wielofunkcyjnych (multitoole), noży kuchennych, zegarków, toreb. Asortyment Conrad powiększył się o 50 modeli wysokiej jakości noży tej  szwajcarskiej marki.

W ofercie akcesoriów kuchennych i outdoorowych od niedawna znaleźć można nową gamę noży kuchennych. Narzędzia te dają gwarancję sprawnego działania i odpowiedniej skuteczności podczas cięcia. Wszelkie czynności kuchenne: krojenie, porcjowanie i siekanie nie sprawią żadnego problemu niezależnie od tego, czy noże będą  używane w pięciogwiazdkowej restauracji czy w domowej kuchni.

Zastosowanie profesjonalnych noży Victorinox

Noże z kolekcji Victorinox wyróżniają się niezwykle trwałym ostrzem i specjalnie wyprofilowaną, ergonomiczną rękojeścią. Dzięki odpowiednim nożom każda kuchenna czynność – od zwykłego krojenia, po zaawansowany carving i kreatywne dekorowanie potraw, będzie wykonana z najwyższą dokładnością.

Noże do steków i pizzy

Noże Victorinox do steków i pizzy doskonale prezentują się na każdym stole, a jeszcze lepiej leżą w dłoni. Ich doskonałe i niezwykle ostre ostrze jest w stanie podołać każdemu kuchennemu wyzwaniu.

Noże do warzyw

Noże do warzyw Victorinox z wysuwanym ostrzme dostępne są w różnych kolorach: żótym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, różowym i czarnym. Można je myć w zmywarce.

Najwyższa jakość ostrza

Do produkcji noży Victorinox została wykorzystana wysokiej jakości stal, która zapewnia długą żywotność, a świetne wyważenie ułatwia manewrowanie podczas krojenia.  Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwyt, a konstrukcja wysokiej jakości gwarantuje wysoką jakość przez długi czas. Noże opracowane z prawdziwą pasją przeznaczone są do domowego, jak i profesjonalnego użytku, dzięki dopracowanej ergonomii i wyjątkowemu ostrzu.

 Historia marki Victorinox

W 1884 roku szwajcarski pionier Karl Elsener założył przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją noży. Kilka lat później stworzył podwaliny pod z sukcesem rozwijającą się  firmę, opracowując legendarny Oryginalny Szwajcarski Nóż Oficerski.