Elektronarzędzia Bosch Professional Blue

Bosch Professional Blue

Bosch Professional jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie narzędzi elektrycznych. Dla profesjonalnych użytkowników opracowano specjalną linię Bosch Blue. Te wytrzymałe, wysokiej jakości i niezwykle wydajne elektronarzędzia spełniają najwyższe wymagania i przeznaczone są do intensywnego użytkowania na co dzień. W przypadku urządzeń Bosch Blue Professional, najbardziej wymagające prace w budownictwie lub przemyśle są wykonywane bezproblemowo, przy zachowaniu gwarancji komfortu, wytrzymałości i niezawodności.

Bosch Professional Blue - Elektronarzędzia dla profesjonalistów

Wiertarki i wkrętarki akumulatorowe

Profesjonalne, wydajne, kompaktowe i lekkie wkrętarki akumulatorowe firmy Bosch są idealne dla profesjonalistów. Urządzenia zapewniają najlepsze osiągi, możliwość długotrwałej pracy oraz - dzięki zasilaniu akumulatorowemu - dużą mobilność.

Wiertarki udarowe

Zapoznaj się z narzędziami Bosch Professional o wysokiej mocy. Te wysokiej jakości wiertarki udarowe mają wyjątkowo długą żywotność i spełniają najwyższe wymagania. Są więc optymalne do wymagającego użytkowania na co dzień.

Młoty udarowe

Młoty udarowe z niebieskiej serii Bosch wyróżniają się przede wszystkim wyjątkową wytrzymałością. Młot udarowy jest najbardziej wytrzymałym narzędziem, a także idealną pomocą dla wymagającego konserwatora i majsterkowicza.

Piły tarczowe

Zapoznaj się z asortymentem pił tarczowych firmy Bosch. Gwarantują one najwyższą jakość wykonywanych prac oraz najlepsze osiągi, dzięki mocy od 1200 - 2200 W oraz prędkości biegu jałowego nawet do 6250 obr./min.

Szlifierki kątowe

Szlifowanie, gratowanie, polerowanie – wszystkie zadania zostaną wykonane za pomocą profesjonalnych szlifierek o średnicy tarczy 76 - 230 mm. Poznaj urządzenia do szlifowania o mocy do 2600 W.

Szlifierki płaskie

Szukasz szlifierek oscylacyjnych z wysoką wydajnością startową, dające najlepsze rezultaty. Sprawdź szlifierki o powierzchni szlifowania 80 x 130 mm do 114 x 226 mm, które doskonale radzą sobie z obróbką dużych powierzchni.

Frezarki

Frezarki Bosch Professional do profesjonalnego warsztatu, ale także jako nieocenione wsparcie każdego majsterkowicza. Wybierz frezarki i strugi o mocy 670 - 1600 W gwarantujące najwyższą precyzję.

Narzędzia wielofunkcyjne

Narzędzia wielofunkcyjne do cięcia, szlifowania, frezowania. Dzięki elektronarzędziom z wieloma funkcjami masz nieograniczone możliwości realizacji swoich pomysłów.

Dalmierze

Mierniki odległości Bosch Professional Blue wyróżniają się najwyższą dokładnością i łatwością obsługi. Niezależnie od tego, czy chcesz mierzyć odległość, objętość powierzchni, niezawodne urządzenia pomiarowe firmy Bosch Professional dostarczą dokładnych danych pomiarowych.

Akcesoria

Wiertła, frezy, brzeszczoty, dłuta stolarskie, bity do wkrętarek, tarcze szlifierskie i wiele innych akcesoriów Bosch Professional pozwalających na uzupełnienie wyposażenia wszystkich elektronarzędzi z serii Blue.