Wkrętak elektryczny Wiha speedE - zadbaj o szybszą i bardziej efektywną pracę!

Wkrętak elektryczny Wiha to prawdziwa rewolucja na rynku narzędzi ręcznych. Specjalnie opracowany elektryczny silnik umożliwia wkręcanie śrub z momentem obrotowym o wartości maks. 0,4 Nm, a następnie już z pełnym wyczuciem pełne dokręcenie, tak jak przy użyciu tradycyjnego wkrętaka. Trzyetapowy proces wkręcania za pomocą speedE® pozwala na kontrolowaną, a przede wszystkim bardziej wydajną pracę.

Cechy charakterystyczne wkrętaka Wiha speedE electric

Funkcja ochrony materiału oraz kontrola momentu obrotowego sprawiają, że po osiągnięciu 0,4 Nm następuje automatyczne wyłączenie elektrycznego wspomagania, jednocześnie umożliwiając ręcznie regulowane wkręcanie z pełnym wyczuciem w zakresie do 8 Nm lub dokręcanie do oporu, bez zniszczenia gwintu. Innowacyjna elektryczna grzechotka eliminuje konieczność ciągłego przytrzymywania, dzięki czemu znacznie poprawia komfort pracy. Kolejnym udogodnieniem jest zintegrowane światło LED precyzyjnie oświetlające stanowisko robocze.

Wkrętak speedE® w połączeniu z bitami Wiha VDE może być używany jako pełnowartościowy, bezpieczny śrubokręt do pracy z częściami pod napięciem w zakresie do 1000 V AC. Wszystkie bity slimBit z certyfikatem VDE & IEC zostały indywidualnie przetestowane i dopuszczone do wykonywania prac elektrycznych.

Akumulator

Standardowy akumulator typu 18500 po jednokrotnym naładowaniu pozwala na wykonanie do 800 połączeń śrubowych. Taka wytrzymałość akumulatora gwarantuje użytkowanie narzędzia przez wiele dni bez ponownego ładowania. Dzięki standardowym akumulatorom wielokrotnego ładowania użytkownik nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z zakupem osobnego źródła zasilania.

Idealnie sprawdzi się w pracach konserwacyjnych i serwisowych, a także w pracach montażowych.

Zadbaj o szybszą i bardziej efektywną pracę!

Korzyści:

  • Automatyczna funkcja ochrony materiały przy 0,4 Nm
  • Ręczne dokręcanie z pełnym wyczuciem
  • 2 razy szybszy niż w przypadku zwykłego śrubokrętu
  • Do 800 połączeń śrubowych na jednym ładowaniu akumulatora
  • Elektryczna funkcja grzechotki
  • Uchwyt SoftFinish
  • Wbudowana dioda LED
  • Wskaźnik stanu naładowania akumulatora