Zestaw z grzechotką Wera 8100 SB VDE 1 Zyklop 3/8" - izolowane narzędzia dla profesjonalistów

Zestaw narzędzi Wera 8100 SB VDE 1 Zyklop 05004970001 umieszczony został w wytrzymałym, tekstylnym etui ułatwiającym transport i zapobiegającym zarysowaniu. Specjalne rzepy umożliwiają przymocowanie do ściany, półki czy wózka warsztatowego, co zapewnia komfort podczas zróżnicowanych prac naprawczych i konserwacyjnych.

Zestaw składa się z 17 elementów:

- grzechotka Zyklop 8007 B VDE,

- 14 wymiennych końcówek 6-19 mm 3/8",

- długa i krótka przedłużka.

Rozmiary nasadek zamieszczonych w zestawie napisane są białą czcionką dla lepszej widoczności, a ich szeroki wybór pozwala na wykonywanie wielu różnych prac.

Narzędzia izolowane

Wszystkie narzędzia zestawu są izolowane i kontrolowane indywidualnie zgodnie z wymogami normy IEC 60900 przy napięciu 10000 V zapewniają bezpieczeństwo pracy przy dopuszczonym napięciu 1000 V. Dwukomponentowa izolacja składa się z wewnętrznej warstwy w kolorze żółtym i zewnętrznej czerwonej, co gwarantuje większe zabezpieczenie kluczy nasadowych i przedłużki Zyklop VDE.

Klucze nasadowe i przedłużki Zyklop VDE zapewniają dzięki temu większe bezpieczeństwo podczas pracy.

Kompaktowa konstrukcja

Grzechotka z 80 zębami i niewielkim kątem cofania wynoszącym 4,5° ułatwia pracę w nawet bardzo wąskich przestrzeniach. Kierunek pracy prawo-lewo zmieniany za pomocą przełącznika i dzięki temu ułatwia pracę. Dzięki zatrzaskowi kulkowemu mocowanie kluczy nasadowych jest solidne i gwarantuje bezpieczeństwo podczas wkręcania. Wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający i w prosty sposób wymienić nasadkę potrzebną do pracy.

Korzyści:

  • Zapewnia bezpieczeństwo pracy przy napięciu do 1000 V,
  • Smukła konstrukcja pozwalająca na wygodną pracę,
  • Niewielki minimalny kąt obrotu 4,5° z przekładnią o 80 zębach pozwala na pracę w trudno dostępnych miejscach,
  • Kierunek pracy prawo-lewo zmieniany za pomocą wygodnego przycisku,
  • Blokada kulkowa przytrzymująca klucz nasadowy,