Nowe kamery IP marki Ring z zaawansowanym czujnikiem ruchu

Kamery Ring Floodlight oraz Ring Spotlight zapewniają doskonałą ochronę i monitoring każdego budynku. To jedyne modele kamer HD z czujnikiem ruchu, wbudowanymi reflektorami, alarmem syreny oraz funkcją dwukierunkowej komunikacji głosowej.

Czujnik ruchu w kamerach Ring

To pierwsze urządzenia aktywowane ruchem z funkcją wideo w rozdzielczości Full HD 1080p i polem widzenia 160°. Zaawansowany czujnik ruchu, umieszczony w kopule na spodzie kamery ma zasięg wykrywania 270°.

 • Zaawansowany czujnik wykrywania ruchu
 • Możliwość ustawienia niestandardowych stref ruchu i harmonogramu działania
 • Natychmiastowe alarmy aktywowane ruchem

Za każdym razem, gdy wykryje ruch obiektów lub twarzy, wysyła natychmiastową informację do aplikacji Ring na smartfonie. Czułość czujnika może zostać zmniejszona lub zwiększona, aby reagował tylko na wybrane obiekty np. na ludzi, a nie na samochody i zwierzęta, a także zaplanować, by czujnik był aktywny tylko w określone dni lub w określonych przedziałach czasowych.

Kamera rozróżnia znane twarze, bez wywoływania alarmu oraz umożliwia tworzenie własnych obszarów, w których wykrywany będzie ruch, a rejestrowanie obrazu będzie aktywowane.

Prosta instalacja kamer

Kamery Ring mają bardzo łatwy montaż, dzięki możliwości podłączenia do standardowych puszek przyłączeniowych (Floodlight) lub do zewnętrznego gniazdka (Spotlight). Zapewniają stabilne połączenie bez ryzyka, że baterie w kamerze wyładują się w najmniej odpowiednim momencie. Wybierając miejsce montażu kamery należy pamiętać, że urządzenie musi znajdować się w zasięgu routera bezprzewodowego.

Sterowanie za pomocą aplikacji Ring

Podobnie jak w przypadku większości inteligentnych urządzeń domowych, kamery Ring są konfigurowana za pomocą aplikacji Ring dostępnej na iOS, Android i Windows. Aplikacja pozwala zobaczyć, usłyszeć, a także zapewnia komunikację głosową z osobą przebywającą na monitorowanej posesji. Dzięki wbudowanym reflektorom oraz syrenie alarmowej o głośności 110 dB kamera skutecznie odstraszy potencjalnych złodziei. Reflektory są aktywowane poprzez ruch lub mogą być sterowane za pomocą aplikacji. Urządzenie wyposażone jest w reflektor podczerwieni, co zwiększa skuteczność monitoringu prowadzonego w ciemności.

 • Fot. Obsługa za pomocą bezpłatnej aplikacji

Kamera IP Floodlight

To urządzenie łączące ze sobą zalety kamery IP z parą reflektorów LED. Reflektory o mocy 3000 K zamontowane są na przegubowych ramionach, które mogą być poruszane niezależnie od siebie. Kamera Floodlight z reflektorami z powodzeniem może zastąpić istniejące oświetlenie zewnętrzne.

Cechy charakterystyczne kamer IP Ring

 • Wideo w rozdzielczości 1080p
 • Wbudowany mikrofon i głośnik z eliminacją szumów
 • Funkcja przesyłania strumieniowego na żywo dla wideo i audio
 • Głośna syrena alarmowa 110 dB
 • Widoczność w nocy
 • Reflektory aktywowane ruchem lub sterowane za pomocą aplikacji
 • Inteligentna funkcja zoomu z panoramowaniem
 • Bezpłatna aplikacja dla systemów Android, iOS i Windows
 • Opcjonalne przechowywanie w chmurze, aktywowane w aplikacji Ring

Polecane kategorie:

Polecane produkty:

Polecane akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.