Jak sterować temperaturą kotła? - Termostat Voltcraft ETC-974

Jak sterować temperaturą kotła? - Termostat Voltcraft ETC-974

16 sty 2018

Systemy chłodzenia i systemy grzewcze wymagają odpowiedniej kontroli oraz regulacji temperatury, by w odpowiednim momencie urządzenia wchodzące w ich skład mogły zmienić ustawienia, dostosowując się do panujących warunków.

Doskonałym urządzeniem kontrolującym temperaturę do użytku domowego jest termostat Voltcraft ETC-974.

Termostat Voltcraft ETC-974 umożliwia działanie trzech różnych urządzeń do kontroli temperatury

Urządzenie jest  termostatem prądu zmiennego 230 V, który przy pomocy dwóch czujników temperatury może obsługiwać trzy niezależne od siebie przekaźniki.

Kontrola temperatury w domu za pomocą termostatu

Termostat Voltcraft ETC-974 sprawdzi się we wszystkich systemach chłodzenia średniej i niskiej temperatury. Model będzie ogromnym ułatwieniem i sposobem na kontrolę rosnących wydatków w domowych systemach grzewczych (m.in. regulacja temperatury w kotłach i piecach). Może służyć do kontroli temperatury w kilku pomieszczeniach za pomocą czujnika NTC, PTC (z możliwością przełączania), działającego w zakresie  temperatury: -50 do 140°C. Sonda parownika ma możliwość wyłączenia. Dzięki funkcjonalności przełączania parametru temperatury, na wyświetlaczu mogą zostać wskazane dane w stopniach Celsjusza i Fahrenheita. Wskazanie może pojawić się w całkowitych lub dziesiętnych (możliwość przełączania). Urządzenie posiada trzy wyjścia: chłodzenie, rozmrażanie i wentylator.

Voltcraft ETC-974 reguluje temperaturę zadaną i informuje o przekroczeniu zapisanych wartości granicznych za pomocą wewnętrznego alarmu dźwiękowego.

Powiązane tematy:

Polecane produkty:

Akcesoria:

Jeśli uważasz, że możemy poprawić ten artykuł dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected]. Dziękujemy - Zespół Conrad.