Poznaj ofertę naszych dodatkowych usług!

Conrad Sourcing Platform dysponując ponad 850 000 produktów, jest niezawodnym partnerem w dziedzinie techniki i elektroniki. Oferujemy odpowiednie rozwiązania i funkcjonalności, dla wszystkich wyzwań technologicznych, przed którymi stoi Twój biznes.

 

Gekalibreerd assortiment

Serwis kalibracji

Kalibracja ISO lub DAkkS obejmuje zarówno nowe urządzenia, jak i wcześniej zakupione. W Conrad znajdziesz także szeroki asortyment skalibrowanych urządzeń.

Dowiedz się więcej >

Conrad Connect

Przedłużona gwarancja

Dla wielu urządzeń z asortymentu Conrad dostępna jest opcja zakupu gwarancji wydłużonej wynoszącej 48 miesiący zapewniającej ochrone na wypadek awarii.

Dowiedz się więcej >

Kabelassemblage service

Konfigurator kabli

Skonfiguruj własne kable za pomocą narzędzia online. Dzięki współpracy z Coax24 i Litze24 nasza usługa umożliwia montaż kabli przy użyciu ponad tysiąca różnych wtyków.

Dowiedz się więcej >

PCB service

Serwis PCB

To idealne rozwiazanie do produkcji płytek drukowanych.Niezależnie od tego, czy jest to pojedyncza płytka do prototypowania, czy partia do produkcji na małą skalę.

Dowiedz się więcej >

PCB tekenen

Projektowanie PCB

Zrealizuj pomysły dzięki zaawansowanym i łatwym w użyciu narzędziom oprogramowania Eagle. Wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom!.

Dowiedz się więcej >

Whitepapers en Magazines

Cięcie kabli na metry

Usługa cięcia na miarkę obejmuje ponad 6400 kabli, węży i akcesoriów dostępnych w ofercie Conrad. Przewody i akcesoria przytniemy, tak aby spełniły Twoje potrzeby. 

Dowiedz się więcej >

eProcurement

eProcurement

Eliminuj ograniczenia i trudności w codziennej pracy działów zaopatrzeniowych i zyskaj pełną kontrolę dzięki naszym rozwiązaniom eProcurement (system EDI, OCI/Punch-out, eKatalogi, Conrad Smart Procure). 

Dowiedz się więcej >

Afroeporders

Zlecenia terminowe

Planowanie zamówień i dostarczanie w dogodnym terminie poszczególnych produktów oraz faktur. Sprawdź możliwe opcje: Forward order, scheduled order, call-off-order.

Dowiedz się więcej >

Business Plus

Odroczony termin płatności

Przyznawany jest po indywidualnych ustaleniach z klientem i zależy od wielkości i regularności zakupów w naszej firmie. Jeśli chcesz skorzystać z odroczonego terminu płatności wypełnij formularz i poczekaj na weryfikację.

Dowiedz się więcej >

Product op aanvraag

Produkty spoza katalogu

Możliwość zamówienia produktów spoza regularnej oferty. Jeśli nie znalazłeś potrzebnego urządzenia, części czy podzespołu w naszym sklepie, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Dowiedz się więcej >

PCB service

Zapytanie ofertowe RFQ

To najprostszy sposób na uzyskanie informacji o kosztach zakupu produktów potrzebnych do realizacji Twojego projektu. Oferujemy sprawną wycenę oraz dobór alternatywnych produktów.

Dowiedz się więcej >

Download center

Centrum dokumentacji

W Centrum dokumentacji Conrad można znaleźć dodatkowe informacje o wybranych produktach. Dostępne są arkusze danych, instrukcje obsługi, schematy połączeń, certyfikaty i inne informacje o artykułach.  

Sprawdź teraz >

Zarządzanie jakością

Sprawdzamy i testujemy nasze produkty pod kątem funkcjonalności, bezpieczeństwa i trwałości. Otrzymane certyfikaty dowodzą, że dostarczamy to, co obiecujemy.

Punkt 1 Serwis kalibracji  Jedyna w Europie strefa EPA z atestem TÜV 

Punkt 1 Serwis kalibracji Certyfikowany system zarządzania jakością wg ISO 9001: 2015
 

Zachęcamy również do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta: tel.: +48 12 622 98 00, adres e-mail: [email protected]