Boxexpert BXPBPOL255250120-E01-66 Urządzenia przemysłowe Elbe Polyester schwarz 255250120, IP66, 250 mm x 255 mm x 120 m
Numer producenta
BXPBPOL255250120-E01-66
Skopiowane
Numer produktu
1/5
Szerokość produktu
255 mm
Wysokość produktu
120 mm