Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Narzędzia i warsztat Spawanie i lutowanie Technika lutownicza Stacje lutownicze i dodatki Stacje lutownicze

Zasilacz do stacji lutowniczej Weller Wxsmart T0053451699 300 W +100 - +450 °C

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
'Stacja lutownicza Weller WX S z wyświetlaczem cyfrowym. Po lewej: 350°C. Po prawej: 180°C.'
'Stacja lutownicza Weller WX S z wyświetlaczem cyfrowym. Po lewej: 350°C. Po prawej: 180°C.'
Stacja lutownicza z wyświetlaczem cyfrowym, pokazująca temperaturę i moc. Wyposażona w uchwyty, końcówki lutownicze i narzędzia. Marka: Weller.
Stacja lutownicza z wyświetlaczem cyfrowym pokazuje dwie temperatury: po lewej 350°C, po prawej 180°C. Obudowa w kolorze czarnym i turkusowym z ekranem dotykowym.
Urządzenie stacji lutowniczej Weller wyświetla na dwóch ekranach temperaturę oraz rodzaje grotów lutowniczych.
Tylna część urządzenia elektronicznego z gniazdami zasilania, internetowymi (Ethernet) oraz dwoma gniazdami telefonicznymi.
Stanowisko elektroniczne z lutownicą, płytką drukowaną w uchwycie, pęsetą i szczypcami. Urządzenie główne wyświetla temperaturę.
Dłoń kalibruje płytkę drukowaną na urządzeniu testowym, prezentując pracę techniczną w dziedzinie elektroniki.
Technik lutuje komponenty na płytce drukowanej w warsztacie elektronicznym. W tle widać narzędzia i urządzenia.
Osoba lutuje lutownicą przy zielonej płytce drukowanej w warsztacie. W tle widoczne jest urządzenie do lutowania.
Dwóch mężczyzn i kobieta w białych fartuchach laboratoryjnych pracuje przy urządzeniach elektronicznych. Jeden z mężczyzn wskazuje na ekran z danymi technicznymi.
Osoba lutuje na zielonej płytce drukowanej, używając narzędzi. W tle widoczny jest lutownica z cyfrowym wyświetlaczem.
Mężczyzna i kobieta w fartuchach laboratoryjnych pracują przy urządzeniach elektronicznych w laboratorium. Komunikują się ze sobą.
Kobieta lutuje płytkę drukowaną w warsztacie. Mężczyzna w białym kitlu fotografuje ją smartfonem.
'Dwie osoby w laboratorium. Jedna osoba pracuje z komponentami elektronicznymi, podczas gdy druga używa tabletu do pomiarów.'
Osoba lutuje płytkę drukowaną; ktoś obok używa tabletu do wyświetlania ustawień wentylacji. Środowisko pracy z narzędziami.
Kobieta pracuje z lutownicą nad płytką drukowaną w laboratorium, w tle widać wyciąg wentylacyjny i narzędzia.
Kobieta w okularach ochronnych lutuje płytkę drukowaną w laboratorium elektronicznym. W tle widać kolejną osobę.
Kobieta w stroju ochronnym lutuje płytkę drukowaną na stanowisku pracy. W tle inna osoba pracuje przy stole.
Kobieta w okularach ochronnych i niebieskim kombinezonie roboczym pracuje z lutownicą przy podzespołach elektronicznych w laboratorium.
Osoba w niebieskim stroju ochronnym rozlutowywa kabel przy stacji lutowniczej w warsztacie elektronicznym.
Osoba używa lutownicy przy elektronicznej stacji lutowniczej na stole warsztatowym z narzędziami.
Osoba w niebieskim ubraniu roboczym siedzi przy stole i obsługuje urządzenie lutownicze w środowisku laboratoryjnym.
Osoba trzyma lutownicę podłączoną do stacji kontrolnej marki Weller na stole warsztatowym.
Osoba przygląda się zielonej płytce drukowanej przez niebieską lupę. Płytka prezentuje złożone komponenty obwodów elektronicznych.
Stacja lutownicza z wyświetlaczem cyfrowym pokazuje dwie wskazania temperatury: po lewej stronie 350°C, a po prawej 180°C. Każdy wyświetlacz posiada osobne elementy sterujące.
Stacja lutownicza Weller z dwoma cyfrowymi wyświetlaczami pokazującymi temperaturę i status. Stacja jest utrzymana w kolorach niebieskim i czarnym.
Dwa elektroniczne urządzenia ułożone jedno na drugim z cyfrowymi wyświetlaczami temperatury. Górne wskazuje '350°C', dolne '180°C'.
Widok z tyłu urządzenia technicznego z wieloma portami przyłączeniowymi i otworami wentylacyjnymi. Na górze widoczne są interfejsy sieciowe i złącze zasilania.
Kilka stacji lutowniczych z ekranem dotykowym, programowalnym interfejsem użytkownika, uchwytem na akcesoria i urządzeniami komunikacyjnymi na białym tle.
1/29
Weller

Przewodnik po

  • Poprawne lutowanie
 

Liczba

Suma
zł
7048,99 zł
z VAT (klient indywidualny)
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych