Niezawodna kontrola? Technika pomiarowa dla Twojego budynku, na którą możesz liczyć.

Profesjonalne zarządzanie budynkami i administracja obiektami są podstawą zapewnienia sprawnych procesów produkcyjnych i funkcjonowania budynków. Wiąże się to z takimi aktualnymi kwestiami jak zużycie energii, obniżenie kosztów ogrzewania, przeglądy budynków, kontrola klimatu, jak również konserwacja i naprawa budynków i maszyn.

  • Urządzenia testujące i diagnostyczne, analizatory, testery środowiskowe i liczniki energii

  • Specjalna technologia termowizyjna do kontroli strat energii

  • Liczniki panelowe do montażu w szafach rozdzielczych itpPrzemysłowa kamera ultradźwiękowa Fluke ii900 - łatwiejsze wykrywanie nieszczelności

Z powodu nieszczelności w systemach sprężonego powietrza na całym świecie traci się 40 procent tej formy energii. Straty energii i przestoje spowodowane niskim ciśnieniem powietrza powodują ogromne koszty. Dotychczasowe metody lokalizacji wycieków powietrza w przemyśle były czasochłonne i wymagały szkolenia. Co najważniejsze, powodowało to konieczność wyłączenia sprzętu, co zmniejszało wydajność. W końcu jest lepszy sposób. Witamy w przyszłości wykrywania wycieków. 

Przenośna przemysłowa kamera ultradźwiękowa Fluke ii900 ma rozszerzone pole widzenia dzięki umieszczeniu wielu mikrofonów, co pozwala zespołom konserwacyjnym szybko i dokładnie lokalizować nieszczelności powietrza, gazu i podciśnienia w systemach sprężonego powietrza, nawet w głośnym otoczeniu. Nowa technologia SoundSight™ została zaprojektowana specjalnie dla głośnych środowisk produkcyjnych. Jest łatwy do nauczenia i użytkowania. Na ekranie dotykowym LC o przekątnej 17,8 cm (7") obraz wizualny jest nakładany na mapę dźwiękową SoundMap™ ("mapowanie dźwięku"), co pozwala szybko zlokalizować miejsce wycieku. Prosty, intuicyjny interfejs sprawia, że technicy mogą zawęzić częstotliwość dźwięku wycieku, aby odfiltrować głośne szumy tła. W ciągu kilku godzin zespół może sprawdzić całą instalację - podczas pracy z pełnym obciążeniem. Teraz możesz wreszcie szybko i łatwo zorientować się, jakie naprawy wycieków powietrza są potrzebne, aby zapewnić wydajną pracę i zmniejszyć koszty energii. Obrazy mogą być zapisywane i eksportowane do raportów.

   

Testery Fluke CAT III

Znajdź multimetr cyfrowy Fluke, który spełnia Twoje potrzeby. Wybór odpowiedniego multimetru cyfrowego jest ważny, ponieważ urządzenia te są wykorzystywane w wielu aplikacjach w środowiskach przemysłowych.

    

Technika pomiarowa Flir - do lokalizacji wilgoci

Miernik wilgotności MR277 firmy Flir pomaga inżynierom szybko zlokalizować wilgoć.

Inspekcja budynków pod kątem problemów z wilgocią, zazwyczaj wymaga od wykonawców zabrania ze sobą sprzętu pomocniczego, w tym wilgotnościomierza, psychrometru i kamery termowizyjnej. MR277 jest pierwszym testerem, który łączy w sobie zalety technologii Infrared Guided Measurement (IGM), opatentowanego wielospektralnego dynamicznego obrazowania (MSX) oraz zestawu najnowocześniejszych czujników środowiskowych, aby umożliwić szybkie wykrycie, jasną ocenę i kompleksową dokumentację wszelkich problemów związanych z wilgocią. Wbudowana technologia IGM i wskaźnik laserowy umożliwiają wyizolowanie zagrożonego obszaru. Następnie należy wybrać wbudowaną sondę bezkontaktową do badań nieinwazyjnych lub użyć zewnętrznego trzpienia pomiarowego do inwazyjnych procedur badawczych. MR277 automatycznie gromadzi dane związane z otoczeniem i umożliwia przełączanie sond wilgotności i czujników temperatury na stanowisku pracy, co przyspiesza wykonanie całej kontroli, a tym samym zmniejsza czas przestoju. Co więcej, produkt obsługuje oprogramowanie diagnostyczne MeterLink® pozwalające na połączenie z innymi urządzeniami. Jest też aplikacja Flir's Tools®, która pomaga w rozwiązywaniu problemów i raportowaniu

   

Technologia pomiarowa STABILA – tak mierzą prawdziwi profesjonaliści

Czy potrzebujesz narzędzi, na których możesz polegać w codziennych pracach budowlanych, niezależnie od pogody? STABILA produkuje takie właśnie narzędzia od 1889 r. Precyzyjne pomiary i wysoka dokładność narzędzi to najważniejsze podstawy pracy fachowców. Z tego powodu stale rozwijamy nasze produkty, aby móc zaoferować odpowiednie narzędzie do każdego zastosowania. Posiadamy w ofercie nowoczesne wagi, taśmy miernicze, dalmierze, lasery i poziomice.

   

Wytrzymałe urządzenia testowe VOLTCRAFT przeznaczone do pracy w trudnych warunkach.

Zadania na placach budowy, przy liniach montażowych i w sektorze MRO są wykonywane w trudnych warunkach. Presja czasu i duże obciążenie pracą stawiają wysokie wymagania wobec ludzi i technologii. Dlatego nie należy rezygnować z solidnej techniki pomiarowej, zwłaszcza w tych obszarach. Specjalnie dla tych zastosowań VOLTCRAFT oferuje wyjątkowo solidną technologię pomiarową. Innowacyjne pomysły i ciągłe udoskonalenia są konsekwentnie wprowadzane do produkcji seryjnej, aby ułatwić codzienną pracę. Urządzenia testowane przy upadku z wysokości oraz specjalnie uszczelnione termometry to tylko niewielki fragment asortymentu VOLTCRAFT.

Rozwiązania skoncentrowane na praktyczności i innowacyjne projekty, które stawiają na pierwszym miejscu łatwość użycia, sprawiają, że produkty są bardzo skuteczne, abyś mógł się zająć swoją pracą.

Odkryj więcej ekscytujących tematów

Najlepsi dostawcy

Dodatkowe usługi na Conrad Sourcing Platform