Wydajne i bezpieczne - nawet w trudnych warunkach

Skoncentruj się na tym, co istotne - na swoim fachu. Dostarczamy wysokiej jakości i solidne narzędzia do bezpiecznej i wydajnej pracy. Dzięki systemom elektronarzędzi, w których jeden akumulator pasuje do wielu urządzeń, można elastycznie wykonywać każde zadanie.

  

3M - rozwiązania w zakresie BHP dla branży budowlanej

Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo

Branża budowlana obejmuje wiele złożonych obszarów pracy. Dotyczy to dużych projektów w głównych gałęziach przemysłu budowlanego, takich jak budownictwo i inżynieria lądowa, a także wielu branż w sektorze wykończeniowym. Firma 3M nieustannie pracuje nad dalszą optymalizacją rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zminimalizować zagrożenia dla zdrowia pracowników w ich skomplikowanych pracach.


W tej branży powstają imponujące konstrukcje - narażając pracowników na wiele niebezpieczeństw. Należą do nich urazy głowy i oczu, ryzyko uszkodzenia słuchu, zanieczyszczenia powietrza, upadki z wysokości, promieniowanie UV i wiele innych. Firma 3M oferuje zintegrowane rozwiązania w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa, które mają na celu zapewnienie pracownikom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Bosch – Professional AMP-Share i Biturbo Power

    

Wiele marek. Wiele maszyn. Jeden system akumulatorowy.

Jaka jest zaleta akumulatorów Bosch Professional 18V? Firma  stworzyła system akumulatorów międzymarkowych AMPShare. Oznacza to, że akumulatory Bosch Professional 18V są kompatybilne nie tylko z urządzeniami Bosch Professional, ale również z wieloma urządzeniami innych marek - które również należą do tego sojuszu. Dlatego dzięki stale rosnącej liście marek partnerskich, użytkownik ma możliwość korzystania z coraz większej liczby urządzeń z systemem akumulatorowym i budowania swojego zasobu narzędzi 18V. Z ponad 80 milionami sprzedanych akumulatorów i szybko rosnącą społecznością, AMPShare jest systemem akumulatorów 18V, na którym można polegać.Wszystkie zalety w skrócie

• Pełna kompatybilność
• Wiodąca technologia akumulatorówe
• Profesjonalne doświadczenie
• Oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy

ZASILANIE PRZEWODOWE ZA POMOCĄ JEDNEGO AKUMULATORA 18 V

BITURBO Brushless oznacza wysokowydajne narzędzia akumulatorowe, które dostarczają zasilanie przewodowe - za pomocą tylko jednego akumulatora 18 V. Maszyny BITURBO podejmują się najbardziej wymagających materiałów i prac, tylko szybciej, lżej i łatwiej. Narzędzia BITURBO pozwalają wydobyć moc narzędzia akumulatorowego o mocy do 2000 W przy użyciu tylko jednego wydajnego akumulatora ProCORE18V.

 

   

Fein Multimaster - teraz z 18-woltowym systemem AMPShare


Akumulatorowe urządzenia MULTIMASTER modele 500, 700 i 700 1,7 są dostępne z interfejsem akumulatorowym systemu AMPShare 18 V. AMPShare - powered by Bosch: to nazwa nowego, obejmującego wszystkich producentów, globalnego sojuszu akumulatorowego.


Ta nowa platforma akumulatorowa oferuje wyraźne korzyści dla użytkowników: klienci mogą stosować istniejące akumulatory 18 V AMPShare w FEIN MULTIMASTER 500, 700 i 700 1,7.  Dzięki szerokim możliwościom zastoswania tego typu akumulatórów w narzędziach różnych producentów pozwalają na większą elastycznośc i oszczędnosć kosztów. 

FEIN jest wynalazcą narzędzia wielofunkcyjnego

Od momentu wynalezienia w firmie FEIN ponad 50 lat temu, narzędzia wielofunkcyjnego MULTIMASTER cieszą się popularnością na całym świecie. Obecnie FEIN oferuje trzy klasy wydajności tych urządzeń, w wersji sieciowej i akumulatorowej, dzieląc je na MULTIMASTER 300, 500 i 700. Użytkownicy cenią sobie narzędzie wielofunkcyjne jako uniwersalne rozwiązanie problemów związanych z piłowaniem, szlifowaniem, polerowaniem, cięciem, skrobaniem, wycinaniem i czyszczeniem. Profesjonaliści, tacy jak stolarze, cieśle i projektanci wnętrz stawiają na MULTIMASTER, podobnie jak ślusarze i monterzy w przypadku zastosowań specjalnych.

   

VOLTCRAFT - nowa seria multimetrów

Dostosowane funkcje dla Twojej pracy

Wszystkie trzy nowe serie modeli wspomagają się zoptymalizowanymi wyświetlaczami, nowymi obudowami z ochroną przed uszkodzeniami mechanicznymi i wieloma innymi funkcjami, dzięki czemu możesz w 100% skoncentrować się na swojej pracy.

Przykładowo seria VC-800 oferuje innowacyjną technologię wykorzystującą magnes.
Obie ręce wolne do pomiarów! Wbudowane w obudowę, bardzo silne magnesy neodymowe, zapewniają pewny trzymanie się drzwi szafy rozdzielczej. Dodatkowo, jedna z końcówek pomiarowych może być magnetycznie przymocowana do urządzenia.

Dodatkowo mierniki wyłączają się po zakończeniu pracy, a nie wtedy, gdy stoisz na drabinie.

Nasze rekomendacje

Materiały eksploatacyjne dla placów budowy

Do każdego zastosowania serwisowego, na budowie lub w warsztacie.

Najlepsze innowacje dla rzemiosła i techniki

Oferujemy szeroki wybór śrub i artykułów przemysłowych.

Usługi dodatkowe, które pomogą osiągnąć sukces