Dostawa zamówień

🎄 Gwarancja dostawy przed świętami.

Dla zamówień złożonych i opłaconych metodą płatności online lub za pobraniem do 18.12.

Każde zamówienie jest dla nas ważne, dlatego na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby dotarło ono do Ciebie bezpiecznie i tak szybko, jak to możliwe. O wysłaniu paczki informujemy drogą mailową, dzięki temu zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Zawsze koncentrujemy się na realizacji zamówień na czas i zapewnieniu ciągłości dostaw. 

Indywidualna usługa dostawy dla klientów biznesowych

Conrad jako profesjonalny partner biznesowy umożliwia zarówno planowanie i realizację dostaw z wyprzedzeniem, jak i realizację konkretnych, bieżących potrzeb. W ten sposób możesz w prosty sposób zapewnić ciągłość wewnętrznych procesów produkcyjnych, uniknąć wahań cen i braków magazynowych.

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, który pomoże Ci wybrać rozwiązanie odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Standardowa dostawa

Dostawy realizujemy za pośrednictwem kuriera, którym jest firma DPD. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy drogą mailową, w chwili nadania paczki wysyłana jest wiadomość z numerem listu przewozowego oraz linkiem do śledzenia przesyłki. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, czas dostawy zamówienia wydłuża się średnio o 1 dzień roboczy.

Koszt dostawy wynosi 19,99 zł w przypadku płatności online i 25,99  przy wyborze płatności za pobraniem. Naliczamy tylko jeden koszt dostawy do zamówienia, również w przypadku wysyłki zamówienia w kilku paczkach.

Zamówienie powyżej 299 zł dostarczymy do Ciebie za darmo! 

 Dostawa 24h

Oferujemy również dostawę na kolejny dzień roboczy. Warunkiem jest złożenie zamówienia do godziny 16:00, należy jednak pamiętać, że dostawy nie są realizowane w soboty, niedziele oraz święta. Prosimy również zwrócić uwagę na określoną datę dostawy wyświetlaną przy każdym produkcie. Koszt dostawy 24h wynosi 59 zł i opcja ta nie jest dostępna dla płatności za pobraniem.

Przy zamówieniach powyżej 599 zł dostawa 24h jest darmowa.  
 
Aby zrealizować zamówienie i skorzystać z dostawy 24h lub dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 012 622 98 00.