Dostawa zamówień

Każde zamówienie jest dla nas ważne, dlatego na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby dotarło ono do Ciebie bezpiecznie i tak szybko, jak to możliwe. O wysłaniu paczki informujemy drogą mailową, dzięki temu zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Zawsze koncentrujemy się na realizacji zamówień na czas i zapewnieniu ciągłości dostaw. 

Indywidualna usługa dostawy dla klientów biznesowych

Conrad jako profesjonalny partner biznesowy umożliwia zarówno planowanie i realizację dostaw z wyprzedzeniem, jak i realizację konkretnych, bieżących potrzeb. W ten sposób możesz w prosty sposób zapewnić ciągłość wewnętrznych procesów produkcyjnych, uniknąć wahań cen i braków magazynowych.

Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, który pomoże Ci wybrać rozwiązanie odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Standardowa dostawa

Dostawy realizujemy za pośrednictwem kuriera, którym jest firma DPD. O każdym etapie realizacji zamówienia informujemy drogą mailową, w chwili nadania paczki wysyłana jest wiadomość z numerem listu przewozowego oraz linkiem do śledzenia przesyłki. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, czas dostawy zamówienia wydłuża się średnio o 1 dzień roboczy.

Koszt dostawy wynosi 19,99 zł w przypadku płatności online i 25,99  przy wyborze płatności za pobraniem. Naliczamy tylko jeden koszt dostawy do zamówienia, również w przypadku wysyłki zamówienia w kilku paczkach.

Zamówienie powyżej 299 zł dostarczymy do Ciebie za darmo! 

 Dostawa 24h

Oferujemy również dostawę na kolejny dzień roboczy. Warunkiem jest złożenie zamówienia do godziny 16:00, należy jednak pamiętać, że dostawy nie są realizowane w soboty, niedziele oraz święta. Prosimy również zwrócić uwagę na określoną datę dostawy wyświetlaną przy każdym produkcie. Koszt dostawy 24h wynosi 59 zł i opcja ta nie jest dostępna dla płatności za pobraniem.

Przy zamówieniach powyżej 599 zł dostawa 24h jest darmowa.  
 
Aby zrealizować zamówienie i skorzystać z dostawy 24h lub dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 012 622 98 00.