Wysokiej jakości, niezawodne przełączniki i złącza? Wybierz z oferty C&K Switches

Z produktów C&K Switches korzystają firmy na całym świecie. Ich przełączniki i złącza są bowiem symbolem jakości oraz maksymalnej niezawodności. Dlatego znalazły swoje miejsce w szeregu przedsiębiorstw przemysłowych, firm z branży automotive lub w medycynie. Można je teraz znaleźć w asortymencie Conrad Electronic.

Firma C&K Switches od wielu lat należy do liderów rynku przełączników elektromechanicznych. Obecnie oferuje ponad 55 000 standardowych produktów.

Przedsiębiorstwa wykorzystują je w wielu aplikacjach – od przemysłu, poprzez automotive, medycynę i transport, aż po programy kosmiczne. Złącza z asortymentu C&K Switches można znaleźć również w satelitach na orbicie.

To właśnie świadczy o jakości wyrobów C&K Switches.

Dlaczego warto wybrać produkty od C&K Switches?

Wyjątkowa jakość, niska awaryjność i wieloletnie doświadczenie w produkcji przełączników i złączy skłoniło nas do rozszerzenia naszej oferty o rozwiązania C&K Switches. W ofercie posiadamy ponad 4 200 produktów.

 

Asortyment C&K Switches zapewnia:

  • wybór z szerokiej skali rozwiązań, które spełnią Twoje potrzeby i wymagania,

  • precyzyjne wykonanie wszystkich części,

  • maksymalną jakość i żywotność, którą gwarantuje dokładne testowanie wszystkich produktów.

     

Produkty C&K Switches znajdziesz u nas w kategoriach:

Historia firmy C&K Switches

Korzenie C&K Switches sięgają aż do 1928 roku, kiedy we Francji powstała firma Jeanrenaud Switch Company.

Prawie 50 lat później wspólnie z firmą Rudolf Schadow Company stała się częścią holdingu ITT Industries. A kiedy w 2000 roku ITT Industries pozyskał też firmę C&K Components – jednemu z największych światowych producentów przełączników – już nic nie stało na przeszkodzie oficjalnemu powstaniu C&K Switches.

Doszło do tego w 2007 roku. Cztery lata później C&K Switches nabyła też chińską firmę Comax Industrial i rozszerzyła swoją produkcję.

Obecnie C&K Switches należy do największych i najbardziej renomowanych producentów przełączników na świecie. Wyróżnia się swoją tradycją, bogatą ofertą i wysoką jakością produkowanych rozwiązań.

Przekonaj się o tym sam i sięgnij po produkty C&K Switches.