Narzędzia Stahlwille - idealnie zrównoważone połączenie jakości i tradycji

To już 160 lat! Tak długo na rynku są niemieckie narzędzia Stahlwille. Od początku istnienia firmy należą do najwyższej jakości produktów, dlatego nie mogło ich zabraknąć w asortymencie Conrad Electronic.

Firma Stahlwille specjalizuje się zwłaszcza w klasycznych, nasadowych i dynamometrycznych kluczach. Właśnie te produkty tworzą większość z ponad 3 000 narzędzi Stahlwille, które u nas znajdziesz.

Precyzja, jakość i innowacje

Firma Stahlwille wierzy że kluczem do sukcesu jest przede wszystkim jakość wyrobów. Potwierdza to wieloletnie doświadczenie. 

To właśnie dzięki renomowanej niemieckiej jakości, marka eksportuje swoje produkty do 90 krajów na świecie.

Do produkcji wykorzystuje najlepsze materiały, które obrabia tak, aby narzędzia dobrze leżały w dłoni i nie ślizgały się nawet przy dużej sile.

Jednocześnie wytrzymają nawet największe obciążenie – dlatego firma nie boi się udzielać nawet nieograniczonej gwarancji na rozciągnięcie klucza.

Stahlwille pamięta też o innowacjach, dlatego przemysłowa seria produktów Daptiq wykorzystuje cyfrowe technologie i potrafi komunikować się zarówno między sobą, jak też z układami sterowania w danym zakładzie.

Ponadto marka gwarantuje absolutnie dokładną pracę z momentem obrotowym. Z kluczami dynamometrycznymi Stahlwille dokręcisz śruby zawsze tak, jak potrzebujesz – ich odchylenie wynosi bowiem maksymalnie 4 % w przypadku klasycznych i 1 % cyfrowych kluczy.

Oprócz kluczy dynamometrycznych, produkty  Stahlwille znajdziesz u nas również wśród:

Historia firmy Stahlwille

Jak już wspomnieliśmy, firma Stahlwille jest obecna na rynku od ponad 160 lat. Została założona w 1862 roku przez Eduarda Wille w Wuppertalu w Niemczech. Jego kuźnia wtedy była jedną z najnowocześniejszych w całej Europie.

Od początku kładła nacisk zwłaszcza na jakość, dzięki czemu zdobyła doskonałą reputację na całym świecie.

Właśnie sformułowanie „niemiecka jakość“ jest dla Stahlwille nadal ważne. Dlatego jest to jedna z niewielu firm tego typu, która utrzymuje swoją produkcję w Niemczech.

Efektem są nie tylko miliony zadowolonych klientów, ale również szereg wyróżnień, łącznie z nagrodą iF Design Award, którą Stahlwille zdobyła już cztery razy.

Przekonaj się, że renoma firmy jest zasłużona. Wybierz u nas najwyższej jakości narzędzia Stahlwille.

Klucze dynamometryczne Stahlwille

Inne ciekawe artykuły: