Nowe stacje lutownicze Toolcraft

Seria profesjonalnych stacji lutowniczych ze stojakiem, gąbką do czyszczenia i suchym oczyszczaczem oraz grotem lutowniczym w kształcie ołówka.

Precyzyjne sterowanie temperaturą

Miękkie stopy lutownicze takie jak ołów i srebro doskonale sprawdzą się w lutowaniu elementów elektronicznych za pomocą najnowszych stacji lutowniczych Toolcraft z regulowaną temperaturą lutowania. Nowe modele lutownic Toolcraft umożliwiają pracę w temperaturze minimalnej 150°C i maksymalnej 450°C.

Stacje lutownicze Toolcraft - moc

Najnowsze stacje lutownicze to modele analogowe i cyfrowe o mocy 50, 80 i 100 W:

Model Moc Wersja
ST-50A  50 W wersja analogowa

ST-50D

50 W wersja cyfrowa

ST-80A

80 W wersja analogowa

ST-80D

80 W wersja cyfrowa

ST-100A

100 W wersja analogowa

ST-100D

100 W wersja cyfrowa

Lutownice z cyfrowym wyświetlaczem w czytelny sposób wskazują aktualną temperaturę oraz temperaturę zaprogramowaną. Dzięki 3 przyciskom możliwe jest zapisanie wybranych wartości temperatury, co przyspiesza przygotowanie urządzenia do pracy.

Solidna obudowa lutownicy

Obudowa wykonana została z wysokiej jakości aluminium, przez co stacja lutownicza jest odporna na temperaturę i nadaje się do zastosowań w profesjonalnych zakładach przemysłowych. Aluminiowa obudowa jest wyjątkowo kompaktowa, co pozwala zapewnić dużą przestrzeń roboczą na stanowisku lutowniczym.

Cechy charakterystyczne lutownic Toolcraft

  • 4-milimetrowe, wysokoomowe gniazdo wyrównania potencjału zapewniające bezpieczne lutowanie wrażliwych na wyładowania elektrostatyczne elementów elektronicznych
  • Wysokiej jakości ceramiczny element grzejny
  • Gąbka do czyszczenia grotów lutowniczych utrzymująca wysoką jakość grotu przez długi czas
  • Lutownice osiągają szybki czas nagrzewania 120 s (ST-50D), 80 s (ST-80D), 60 s (ST-100D)