Lista
Kafelki
Wolisz widok listy? Wystarczy zmienić tutaj.
Wolisz widok kafelków? Wystarczy zmienić tutaj.

Aktualne oferty

Innowacyjna i energooszczędna technologa budynkowa

Wysokie ceny energii wymagają najnowocześniejszej technologii zarządzania budynkami. Oferujemy wszystkie elementy potrzebne do pomyślnej realizacji projektów, związanych z energią i usługami budowlanymi: szeroką gamę produktów i usług dostosowanych do potrzeb klientów.

Najczęściej kupowane

Am häufigsten gekauft

Najwyżej oceniane produkty

Top bewertete Produkte

Najważniejsze

Popularne marki

Porady

Technologia budowlana i Smart Living. Wszystko dla wygodnego domu.

Wraz z rosnącymi możliwościami technicznymi w dziedzinie technologii budownictwa, zmieniają się również nasze wymagania dotyczące mieszkania.

Kiedyś salon był tylko pokojem dziennym z kanapą i telewizorem, natomiast dziś jest to przestrzeń z dostępem do zabawy i rozrywki oraz strefą relaksu.

Dawniej łazienka miała być przede wszystkim funkcjonalna, dziś przekształciła się w relaksacyjną oazę wellness, a nowoczesne kuchnie nieraz bardziej przypominają eksperymentalne laboratorium do kreatywnego projektowania potraw, niż proste pomieszczenie gospodarcze.

To, co jeszcze kilka lat temu było postrzegane jako czysta utopia, teraz stało się naturalną częścią naszego życia. Wszystko jest połączone w jedną całość za sprawą dostępu do sieci, a smartfon stanowi centralną jednostkę sterującą inteligentnego domu.

Smart Home 

Komponentami inteligentnego domu można łatwo sterować za pomocą smartfona.

Smart Home to magicznatechnologia, dzięki której niemal wszystko można obsługiwać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Światło, ogrzewanie, bramy, rolety, markizy czy systemy alarmowe mogą być sterowane za pomocą aplikacji na smartfonie po naciśnięciu jednego przycisku lub automatycznie.

Za sprawąusługodawcy jakim jest Conrad to wszystko działa, niezależnie od producenta.

Smart Home to także idealne rozwiązanie dla biur i firm. Dzięki niemu można znacznie obniżyć koszty ogrzewania i oświetlenia, zachowując jednocześnie komfort dla pracowników.

Daj się zaskoczyć tym, co już dziś jest możliwe!

Więcej na temat funkcjonowania Smart Home dowiesz się z naszych poradników.

 

Instalacja elektryczna

Elektrycznie sterowana brama garażowa jest wygodna nie tylko przy złej pogodzie.

Aby inteligentny świat mógł niezawodnie funkcjonować, należy zapewnić odpowiednie źródła energii. Wymaga to specjalnej instalacji elektrycznej z odpowiednimi napędami.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową ofertę automatów do okien, bram i drzwi garażowych wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami.

W asortymencie Conrad mamy również gniazdka, włączniki, dzwonki, gongi i domofony.

To tylko małyprzegląd produktów z naszej szerokiej oferty urządzeń stworzonych do przyszłościowych instalacji elektrycznych.

Instalacja elektryczna

Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie jest jednocześnie efektywne i oszczędne.

Nie wszystkie światła są takie same. Warto wiedzieć, że wymagania dotyczące dobrego oświetlenia są zróżnicowane.

Dotyczy to zarówno biur, warsztatów, pomieszczeń mieszkalnych, jak i terenów zewnętrznych. Oświetlenie musi być nie tylko funkcjonalne, ale i ekonomiczne.

Udowodnimy, że jest to wykonalne dzięki naszym rozwiązaniom oświetleniowym.

Nasza podpowiedź:

Wystarczy wyposażyć istniejące oprawy w ekonomiczne żarówki ze światłem LED. W ten sposób zmniejszasz zużycie energii elektrycznej i chronisz środowisko.

Zobacz wydajne oświetlenie »

Wentylacja, ogrzewanie i klimatyzacja

Jeśli atmosfera w biurze jest odpowiednia, właściwa jest również etyka pracy.

Odpowiedni klimat w pomieszczeniach firmy jest równie ważny, co właściwe oświetlenie.

Niekorzystnatemperatura powietrza, która jest zbyt wysoka lub zbyt niska, zmniejsza dobre samopoczucie pracowników, a tym samym negatywnie wpływa na wydajność ich pracy.

System ogrzewania, wentylacji lub klimatyzacji, optymalnie dostosowany do indywidualnych potrzeb, zapewni doskonały komfort w pomieszczeniach biura bez niepotrzebnego zwiększania kosztów eksploatacji.

Efektywne ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja

Technologia bezpieczeństwa

Kamery nadzoru również działają odstraszająco.

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, dlatego nigdy nie należy godzić się na kompromisy w kwestii ochrony swojej własności.

Nie ma znaczenia, czy chodzi o prywatną posesję, czy budynek firmy.

Dobrze widoczne kamery nadzorujące i sygnalizatory zapewniają wysoki potencjał odstraszający. Niepożądani goście są więc skutecznie powstrzymywani przed realizacją swoich zamiarów.

Ale rozbudowane systemy alarmowe i nadzór wideo to tylko niewielka część naszej wszechstronnej i obszernej technologii zabezpieczeń.

Zobacz systemy bezpieczeństwa »

Oszczędzanie energii

Często to małe rzeczy oferują duży potencjał oszczędności.

Bezmyślne korzystanie z mediów ma znaczący wpływ na niepotrzebny wzrost kosztów związanych z energią elektryczną, wodą i ogrzewaniem.

Nie musi tak być. Możemy pomóc zidentyfikować tajemniczych pożeraczy prądu i skutecznie wesprzeć Cię w oszczędzaniu wody, paliwa i energii.

Często wystarczy podjąć niewielkie działania, by zauważalnie odciążyć domowy budżet.


Efektywne oszczędzanie energii »

Energia słoneczna i wiatrowa

Energia słoneczna dostępna jest bezpłatnie.

Uzupełnieniem działań w zakresie oszczędzania energii, może być również wykorzystanie słońca i wiatru. Są one bezpłatnym i ogólnie dostępnym źródłem zasilania.

Prezentujemy już dostępne możliwości, od niedrogich ładowarek słonecznych, aż po rozbudowane i wydajne generatory wiatrowe.

Po co przepłacać za potrzebną energię, skoro jest ona dostarczana właściwie za darmo?

Korzystaj z alternatywnych źródeł energii »

Łazienka i pomieszczenia sanitarne

Przy odpowiednim wyposażeniu łazienka staje się oazą dobrego samopoczucia.

Możesz pozwolić sobie na odrobinę luksusu – zwłaszcza, jeśli chodzi o łazienkę.

Chłodny prysznic po wyczerpującym treningu lub relaksująca kąpiel po ciężkim dniu pracy mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, gdy zadbasz o odpowiednie wyposażenie.

A ponieważ w domu masz swoją strefę wellness, nie musisz martwić się o dojazd do gabinetów odnowy biologicznej i SPA. W miesiącach zimowych to nieoceniona zaleta.

Przy pomocy naszych produktów możesz wydobyć jeszcze więcej ze swojej łazienki lub łazienki swoich klientów.


Asortyment do łazienki »

Mamy również wiele innych atrakcyjnych produktów związanych z technologią budowlaną. Oznacza to, że bez względu na to, jaki projekt realizujesz, pomożemy Ci go dopracować i urzeczywistnić za pomocą odpowiednich urządzeń i rozwiązań.

Dzięki coraz większej liczbie ofert, na pewno znajdziesz coś dla siebie.