Udana koncepcja oświetlenia stwarza optymalne warunki do produktywnej pracy w biurach, sklepach, budynkach usługowych i obszarach produkcyjnych.

Pozytywny wpływ światła na zdrowie
Lepsza wydajność
Zapewnienie wysokiej jakości pracy

 

Zrównoważone biuro - z oświetleniem LED firmy Philips

 

Oszczędzaj energię w biurze dzięki najbardziej zrównoważonej lampie LED firmy Philips. Dzięki innowacyjnym, ultrawydajnym lampom LED firmy Philips nie tylko oszczędzasz do 60% energii
w porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami LED, ale także mają one trzykrotnie dłuższą żywotność. Ponadto ta nowa technologia firmy Philips pomaga zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, ograniczyć odpady materiałowe i obniżyć zużycie energii. Portfolio ultrawydajnych diod LED można rozpoznać po zielonym opakowaniu i klasie energetycznej A.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Wymień posiadane żarówki na inteligentnemu oświetleniu Philips Hue i oszczędzaj

Poznaj idealne światło do codziennej pracy w biurze! Chłodne białe oświetlenie sprzyjające koncentracji czy ciepłe zapewniające przytulną atmosferę - dzięki Philips Hue możesz dostosować światło do swojego nastroju za pomocą jednego przycisku. Steruj inteligentnymi lampami za pomocą aplikacji, pilota, przełączników lub głosu i wybieraj spośród szerokiej gamy kolorów. Dodatkowo działanie lampy można spersonalizować, dzięki czemu oświetlenie w biurze automatycznie dostosowuje się do codziennych czynności. Odkryj wiele możliwości dzięki Philips Hue i stwórz własne, osobiste doświadczenie oświetleniowe.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Wysoce energooszczędne świetlówki LED OSRAM SubstiTUBE są idealne do biura lub magazynu

Wysoka wydajność, decydująca w technologii: tuby LED SubstiTUBE przewyższają pod wieloma względami konwencjonalne świetlówki T8, T5 i T9. Są energooszczędne i trwałe, nie migoczą i mają nietłukący się szklany korpus, ale przede wszystkim są zgodne z wymogami UE, a zatem przyszłościowe.

Zobacz więcej

Polecane produkty

ProRail3 firmy Paulmann - elastyczny trójfazowy system szynowy dla rozwiązań oświetleniowych

Nowy 3-fazowy system szyn ProRail3 firmy Paulmann umożliwia realizację wielu różnych scenariuszy planowania dzięki dużemu wyborowi komponentów systemowych w trzech kolorach systemowych. Idealnie nadaje się do zastosowania w sektorze komercyjnym w nieruchomościach mieszkalnych, takich jak gabinety, kancelarie prawne i biura, ale także w otwartych przestrzeniach komercyjnych z ruchem klientów, takich jak butiki, restauracje i hotele, gdzie towary sprzedażowe mogą być optymalnie zainscenizowane za pomocą światła.

Zobacz więcej

Polecane produkty

Najlepsi dostawcy

Dodatkowe usługi platformy Conrad Sourcing Platform

 

 

 

 

 

 

Interesujące tematy

 

 

 

Wszystko wokół tematu techniki budynkowej
Conrad oferuje rozwiązania techniczne dostosowane do wymagań Twojego budynku.

Dowiedz się więcej o technologii budynkowej

 

Wszystko o automatyzacji
Na tej stronie znajdziesz wszystko na temat modernizacji, rozbudowy, a także konserwacji i napraw.

Dowiedz się więcej o technologii automatyzacji

Tutaj można przejść do naszego newslettera
Nie przegap żadnych nowości,
ofert i atrakcji w Conrad.

Zapisz się teraz