VOLTCRAFT® – profesjonalne urządzenia pomiarowe w najlepszej cenie

Od 1982 roku i stworzenia  multimetru cyfrowego DM 300, Conrad wsłuchując się w potrzeby swoich Klientów, tworzy urządzenia dla profesjonalistów, takie jak multimetry, ładowarki, zasilacze laboratoryjne, pirometry, urządzenia do pomiaru energii, a także oscyloskopy i wiele innych. Urządzenia marki Voltcraft spełniają wysokie standardy jakości na rynku europejskim i doskonale sprawdzają się w codziennej pracy w laboratorium, w warsztacie, a przede wszystkim w zakładach przemysłowych, wymagających zastosowania urządzeń o wysokiej precyzji i dokładności.  Oferta prawie 1500 produktów pozwoli na wybór urządzeń do diagnostyki, prac instalacyjnych i działań kontrolnych w wielu sektorach przemysłu.

Pomiary wartości elektrycznych

 

Urządzenia do kontroli instalacji elektrycznych pozwalają na dokładną diagnostykę, zapewniającą  ograniczenie kosztów potencjalnych napraw oraz brak przestojów na liniach produkcyjnych. Wykorzystanie  multimetrów, mierników cęgowych, a także wykrywaczy przewodów oraz testerów napięcia pomoże w lokalizacji przewodów pod napięciem i sprawi, że żadna usterka nie utrudni pracy z instalacją elektryczną. Urządzenia do pomiarów w kategorii do CAT IV 600 V, a także ze stopniem ochrony IP65 pozwolą na pracę w trudnych warunkach przemysłowych, a odpowiednie funkcje pomiarowe zapewnią uzyskanie precyzyjnych danych z zapewnieniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Sprawdź również ofertę mierników rezystancji uziemienia, testerów kabli, izolacji, testerów i próbników gniazdek, lokalizatorów przewodów oraz wskaźników rotacji faz i analizatorów pola magnetycznego!

 

 

 

 

Nasze rekomendacje

Pomiary wartości nieelektrycznych

 

Urządzenie do pomiaru warunków środowiskowych, a także inne instrumenty pozwalają na wykrywanie, badanie i testowanie warunków panujących w zakładach przemysłowych. Pirometry, kamery termowizyjne oraz termometry przemysłowe należą do podstawowych rozwiązań marki Voltcraft ułatwiających codzienne kontrole w magazynach, zakładach produkcyjnych i środowiskach przemysłowych. Monitorowanie jakości produktów, bezpieczeństwo pracowników i zapewnienie optymalnych warunków pracy  są procesami kontrolowanymi przez precyzyjne urządzenia do pomiaru natężenia dźwięku, światła przepływu i wilgotności (zarówno do badania powietrza, jak i materiałów). Diagnostyka trudno dostępnych przestrzeni w układach mechanicznych oraz na liniach produkcyjnych zostanie ułatwiona przez wykorzystanie kamer inspekcyjnych Voltcraft z możliwością zastosowania zróżnicowanych końcówek oraz podglądem na wygodnym wyświetlaczu.

Sprawdź również ofertę mierników jakości i parametrów powietrza, rejestratorów danych pomiarowych, urządzeń do analizy wody i gleby,  liczników Geigera oraz mierników pola elektromagnetycznego, tachometrów, grubościomierzy, kalibratorów, wibrometrów czy mikroskopów cyfrowych!

Nasze rekomendacje

Laboratoryjne urządzenia pomiarowe

 

Oscyloskopy, generatory funkcyjne i sygnałowe, mierniki częstotliwości marki Voltcraft do badania urządzeń elektronicznych to specjalistyczne wyposażenie pozwalające na precyzyjne pomiary w warunkach laboratoryjnych. Oscyloskopy analogowe i cyfrowe o pasmie przenoszenia 10 – 250 MHz wyposażone są w liczne funkcje automatyczne i cechują się częstotliwością próbkowania do 500 MSa/s na kanał. Standardowe modele oscyloskopów wyposażone są w wyświetlacz zapewniający czytelne przedstawianie sygnałów. Urządzenia marki Voltcraft doskonale sprawdzą się w dokonywaniu pomiarów parametrów sygnału oraz porównaniu dwóch sygnałów i wielkości elektrycznych. Dzięki wysokiej jakości generatorom funkcyjnym możliwy będzie pomiar poziomu zniekształceń, powstających w badanych analogowych lub cyfrowych układach elektronicznych.

Aparatura pomiarowa pozwoli na dokładne analizy porównawcze oraz diagnozowanie uszkodzeń w urządzeniach, prototypach, układach scalonych i wielu innych. Wybierz odpowiednie urządzenie pomiarowe Voltcraft do stanowisk laboratoryjnych!

Nasze rekomendacje

Urządzenia zasilające

 

Technika zasilania marki Voltcraft to urządzenia zapewniające stabilne parametry dla niezawodnego  działania zróżnicowanych urządzeń stosowanych zarówno w biurze, domu, jak i w warunkach przemysłowych. Dzięki ciągle udoskonalanym zasilaczom laboratoryjnym wszystkie urządzenia elektroniczne będą pracować bez przerw, a odpowiednie zabezpieczenia pozwolą na zapewnienie zasilania nawet w przypadku przepięć i awarii na linii. Produkty marki Voltcraft to także zasilacze sieciowe, przetwornice samochodowe DC/AC i DC/DC oraz transformatory laboratoryjne separacyjne zapewniające bezpieczny rozdział galwaniczny urządzeń od sieci energetycznej. Zapewnij profesjonalne wyposażenie stanowisk badawczych dzięki laboratoryjnym urządzeniom pomiarowym marki Voltcraft.

Sprawdź również zasilacze sieciowe, wtyczkowe, regulowane, transformatory zmieniające napięcie oraz zasilacze do laptopa oraz akcesoria do zasilaczy wtyczkowych!

Nasze rekomendacje

Technika ładowania

 

Technika ładowania Voltcraft to jakość i bezpieczeństwo dzięki połączeniu optymalnych funkcji ładowania  oraz funkcji diagnostycznych. Ładowarki pozwalają na ładowanie zróżnicowanych modeli akumulatorów i konserwację nawet niestandardowych ogniw wykonanych w technologii LiIon, NiCd, NiMH czy NiZn. Szeroka oferta pozwoli na dobór odpowiedniego modelu spośród ładowarek USB, ładowarek indukcyjnych, solarnych czy powerbanków o wysokiej pojemności zapewniających dodatkową energię dla urządzeń. Testery akumulatorów samochodowych i prostowniki automatyczne w  umożliwią  bezpieczny rozruch akumulatora samochodowego i zastosowanie zarówno w użytku domowym, jak i w profesjonalnym warsztacie.

Sprawdź również ładowarki modelarskie, ładowarki do akumulatorów ołowiowych, testery akumulatorów samochodowych oraz testery baterii i akumulatorów!

Nasze rekomendacje

Jakość i bezpieczeństwo

 

Produkty VOLTCRAFT® są opracowywane w Centrum Technologii Conrad (CTC - Conrad Technology Center) z zachowaniem najwyższych standardów. Urządzenia spełniają wszystkie krajowe
i międzynarodowe normy jakości i bezpieczeństwa, takie jak CE i EN, a w wielu przypadkach posiadają także certyfikaty  TÜV-GS i VDE itp. Ponadto w całym cyklu użytkowania, tj. podczas produkcji, eksploatacji i utylizacji przestrzegane są najwyższe standardy dotyczące ochrony środowiska oraz dyrektywa RoHS. Certyfikowana przez TÜV Nord, zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1, strefa EPA, a także cały system zarządzania ESD, zapewnia  profesjonalną, bezpieczną obsługę komponentów elektronicznych zagrożonych wyładowaniami elektrostatycznymi.

https://www.conrad.pl/binaries/content/gallery/ccpjunior/banners/landing-banners/volcraft/voltcraft-main/ce-voltcraft-hero-banner-1-1240x410png

Inspiracje dla Ciebie

Kamera akustyczna Fluke ii910

11 dni temu

Kamera akustyczna Fluke ii910

Nowe multimetry stołowe Voltcraft do zastosowań w produkcji seryjnej

11 dni temu

Nowe multimetry stołowe Voltcraft do zastosowań w produkcji seryjnej

Kamera termowizyjna Flir C5 do zastosowań w branży budowlanej i HVAC

11 dni temu

Kamera termowizyjna Flir C5 do zastosowań w branży budowlanej i HVAC

Elektromobilność

11 dni temu

Elektromobilność

Weidmüller PROeco i PROmax - bezpieczne zasilanie w automatyce

13 dni temu

Weidmüller PROeco i PROmax - bezpieczne zasilanie w automatyce

Przez Europę w 84 dni

13 dni temu

Przez Europę w 84 dni

Pomiar pola elektromagnetycznego

21 dni temu

Pomiar pola elektromagnetycznego

Unikaj wypadków elektrycznych z Kopp PRCD-S pro

25 dni temu

Unikaj wypadków elektrycznych z Kopp PRCD-S pro

Koronawirus - aktualne informacje

17 sie 2021

Koronawirus - aktualne informacje

Automatyzacja z LOGO 8.3! i bramą SIMATIC IOT2050 od Siemens

10 sie 2021

Automatyzacja z LOGO 8.3! i bramą SIMATIC IOT2050 od Siemens