Stycznik instalacyjny ABB ESB25-04N-14 1SAE231111R1404, 220 V, 400 V, 1 szt.
Napięcie znamionowe
220 V
400 V
Model katalogowy producenta
ESB25-04N-14
Rodzaj styku
4 NC
Maksymalne natężenie ciągłe
25 A