Kontroluj przepływy energii w sposób bardziej efektywny i oszczędny

Rozwiązania dla stale rosnącej liczby konsumentów, włączania energii odnawialnych, zapewnienia elektromobilności i realizacji celów w zakresie ochrony klimatu.

   

Webasto

Dzięki wydajnym stacjom ładowania, kompleksowym usługom i cyfrowej sieci  Webasto oferuje odpowiednie rozwiązanie w zakresie ładowania. Webasto wallboxy charakteryzują się standardami rynkowymi, takimi jak moc ładowania 11 lub 22 kW, wsparciem dla cyfrowego zarządzania przez portal lub aplikację, autoryzacją użytkowników, rozliczaniem procesów ładowania i dynamicznym zarządzaniem obciążeniem. Rozszerz swoje portfolio o innowacyjne produkty do ładowania EV, które są kompatybilne z zewnętrznymi interfejsami i systemami, takimi jak systemy zarządzania energią (EMS)

Zalety:

  • Intuicyjne: łatwe cyfrowe zarządzanie inteligentnymi stacjami ładowania Webasto dzięki innowacyjnemu i bezpłatnemu systemowi Webasto ChargeConnect
  • Elastyczne: szybka integracja z systemem EMS nieruchomości
  • Inteligentne: dynamiczne zarządzanie obciążeniem pozwala uniknąć przerw w dostawie prądu i zaoszczędzić koszty

 

 

   

Siemens

Bezpieczny wybór - teraz jeszcze bardziej inteligentny

Więcej przejrzystości i przestrzeni w szafie sterowniczej dzięki wyposażeniu w aparaturę pomiarową i komunikacyjną SENTRON firmy Siemens

Rośnie liczba odbiorców i złożoność dystrybucji energii. W celu zapewnienia dostępności systemu i ochrony ludzi, większa przejrzystość w rozdziale energii elektrycznej i jednocześnie zgodne z normami rozbudowy są kwestią zasadniczą. W ten sposób można uniknąć awarii systemu i zachować aktualność komponentów poprzez planowaną konserwację. W wyłącznikach SENTRON z możliwością pomiaru i komunikacji zapewniona jest zarówno przejrzystość, jak i więcej miejsca w szafie sterowniczej, dzięki wąskiej konstrukcyji wynoszącej tylko 1 jednostkę podziałową (HP). Kompaktowe wyłączniki miniaturowe 5SL6 COM rozróżniają przeciążenie i zwarcie, natomiast wyłączniki 5SV6 COM AFDD/LS dodatkowo szeregowe i równoległe łuki zwarciowe. Mierzą również prąd, napięcie, energię i moc, częstotliwość sieci oraz temperaturę. Dzięki temu nie tylko chronią obwody, rejestrowane są również informacje o stanie przełączenia i usterkach w obwodzie. W przypadku modernizacji, standardowe urządzenia można łatwo rozbudować o przełącznik sygnału pomocniczego/błędów 5ST3 COM. Dzięki nadajnikowi danych 7KN Powercenter 1000 mierzone wartości są zbierane i przekazywane do systemów nadrzędnych w celu wizualizacji i oceny.

© Siemens AG 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.

   

Brennenstuhl

Listwy zasilające do szaf sterowniczych 19 i 10 cali o jakości przemysłowej

.Niezawodne i bezproblemowe działanie szaf sterowniczych jest niezbędne dla wysokiej wydajności w przemyśle. Dlatego firma brennenstuhl® oferuje listwy zasilające w formacie 19 i 10 cali w jakości przemysłowej. Nadają się do montażu w szafach sieciowych lub serwerowych. Brennenstuhl® ma w ofercie różne listwy zasilające w zakresie technologii szaf sterowniczych. Dostępne są modele z bezpiecznikiem 10 amperowym, filtrem przeciwzakłóceniowym EMI/RFI, ochroną przeciwprzepięciową lub z automatycznym wyłącznikiem i wtyczką IEC, specjalnie do zastosowania z UPS.

Listwy zasilające WiFi z możliwością sterowania przez aplikację

Inteligentne listwy zasilające WiFi do automatycznej kontroli zasilania są dostępne w systemie inteligentnego domu firmy brennenstuhl® - brennenstuhl®Connect. Listwy WiFi są wyposażone w inteligentne funkcje za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji brennenstuhl®Connect.
Wiele urządzeń podłączonych do listwy zasilającej WiFi może być sterowanych automatycznie. Podczas gdy za pomocą zwykłej inteligentnej wtyczki adapterowej można zarządzać tylko jednym urządzeniem w danym czasie, w przypadku listwy WLAN korzyści są zwielokrotnione.

Więcej interesujących produktów

Wybrane najlepsze marki

E-Mobility:

Wyposażenie do instalacji:

Inteligentne listwy zasilające (sterowane za pomocą aplikacji listwy zasilające IP):

Usługi dodatkowe – proste i szybkie zakupy

Interesujące tematy

Poradnik dityczący eMobility
Postaw na ekologię i oszczędzaj.

Sprawdź teraz >>

Poradnik dotyczący instalacji elektrycznych 
Bezproblemowo i bezpiecznie - technika montażu.

Sprawdź teraz >>

Prawidłowe ładowanie samochodu elektrycznego
Jakie elementy są ważne.

Sprawdź teraz >>