STATYCZNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEGO SYSTEMU

✔ Łatwa integracja z Twoim systemem zamówień

✔ Skoordynowany, stały cennik i asortyment

✔ Indywidualna częstotliwość aktualizacji zgodnie z życzeniem użytkownika

✔ Simple. Fast. Comprehensive.

Stałe aktualizacje, stałe ceny, stały asortyment - przejrzyste zaopatrzenie

Katalog elektroniczny to spersonalizowana oferta przygotowana dla Twojej firmy w formie pliku XML, bądź CSC/XLSX. Twoja firma może je zaimplementować w swoich wewnętrznych systemach z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania lub przy udziale zewnętrznego operatora, np. Ariba, Oracle, Simple System oraz Mercateo.

eKatalog oferuje łatwy sposób na usprawnienie i zwiększenie przejrzystości procesów zakupowych, dzięki stałemu asortymentowi wraz ze stałymi cennikami i aktualizacjami. Obsługujemy wszystkie formaty danych, takie jak BMEcat, CSV, XLS i wiele innych.

   

Usprawnij swoje procesy i zaoszczędź czas i pieniądze na zakupach.

Stałe cenniki

Ceny w Twoim eKatalogu są stałe do czasu następnej aktualizacji. Interwały możemy dostosować do Twoich indywidualnych wymagań.

Cyfrowy, bezpieczny i certyfikowany

eKatalog jest dostępny w różnych formatach, takich jak BMEcat, cif lub csv. Możliwe są klasyfikacje, takie jak wszystkie popularne wersje eClass i UNSPSC, a także formaty danych, takie jak BMEcat, CSV, TXT, XLS i Datanorm.

Dynamizacja przez interfejs API

Możemy zdynamizować Twój katalog statyczny poprzez API (interfejs programowania aplikacji). Umożliwia to wyszukiwanie żądanych informacji o produkcie za pośrednictwem komunikacji na żywo. Transfer danych odbywa się niemal w czasie rzeczywistym.

Porady ekspertów

Nasi specjalisci chętnie doradzą w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania eProcurement i pomogę w konfiguracji systemu.


 eKATALOG TO SPERSONALIZOWANA OFERTA DOSTOSOWANA DO SYSTEMU TWOJEJ FIRMY.

Conrad Sourcing Platform

Więcej niż tylko zaopatrzenie. Zapewniamy odpowiednie rozwiązania produktowe i zakupowe, których potrzebuje Twój Biznes do rozwoju oraz realizacji wyzwań technologicznych. Czegokolwiek potrzebujesz dostarczymy to!

Więcej informacji ›