Link bezpośredni
  • Conrad
  • Moje konto

    Zaloguj / Rejestracja

  • Koszyk

  • Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe! Wyprzedaż - sprawdź najlepsze okazje cenowe!
  • Kategorie tematyczne
    Przemysł
    Infrastruktura
    Serwisy profesjonalne
  • Oferta
    Conrad - Your Sourcing Platform
    Promocje
    Wyprzedaż
    Nowości
    Bestsellery
    Strefa Porad
  • Serwisy
    E-Procurement
    Zapytanie ofertowe
    Produkty spoza katalogu
    Przedłużona gwarancja
    Serwis kalibracji
    Role Management System
  • Nasze produkty
  • Moje konto
  • Lista obserwowanych
  • Wyloguj
Conrad
Start
Technika domowa & Smart Living Technika bezpieczeństwa Kamery do monitoringu Monitoring IP Kamery IP

Kamera monitoringu IP IMOU Rex VT Pro IPC-S2VBP-5M0WR-imou WLAN 2880 x 1620 px

EAN:
Numer producenta
Numer produktu
Nowoczesna inteligentna kamera z wyświetlaczem pokazuje godzinę 10:28, symbol Wi-Fi, informacje o pogodzie oraz datę, niedziela, 01.10.
Nowoczesna inteligentna kamera z wyświetlaczem pokazuje godzinę 10:28, symbol Wi-Fi, informacje o pogodzie oraz datę, niedziela, 01.10.
Kamera wideodomofonowa wyświetla ekran, na którym widać osobę uśmiechającą się i machającą. Ma siwe włosy i zieloną górę.
Czarny, nowoczesny ekran zamontowany na ścianie wyświetla godzinę '10:28', datę '10/01', pogodę oraz symbole sieci WLAN i połączeń.
Czarna kamera z wyświetlaczem pokazuje godzinę 10:28, datę 10/01, symbole pogody, połączeń i Wi-Fi. Widoczna marka 'imou'.
Nowoczesny zegar stołowy z wyświetlaczem cyfrowym stoi na szafce nocnej obok łóżka. Wskazuje godzinę 10:28.
Kompaktowa, czarna kamera monitorująca na drewnianym stole; w tle rozmyte, brązowe elementy dekoracyjne.
Mały czarny głośnik stoi na okrągłym stole obok filiżanki herbaty, kawałka ciasta i wazonu z kwiatami przed oknem.
Małe, nowoczesne urządzenie z okrągłą głowicą i wyświetlaczem stoi na półce przed beżową zasłoną.
Inteligentna kamera stoi na okrągłym drewnianym stole. Na jej ekranie widoczny jest obraz osoby podczas rozmowy wideo.
Smartfon wyświetla wideorozmowę z kobietą. Obok stoi inteligentna kamera. Tekst na górze: "Bądź w kontakcie z bliskimi za dotknięciem palca".
Inteligentna kamera monitorująca umieszczona na stole z wbudowanym wyświetlaczem informacyjnym. Na ekranie widoczne są: godzina, data i informacje pogodowe.
Osoba siedzi przy stole i słucha nagrań głosowych z przypomnieniami, takimi jak 'Zadzwoń do Dawida o 10:00'. W tle widać rośliny.
Smartfon wyświetla sterowanie kamerą, które oferuje widok 360° salonu, włącznie z funkcjami panoramowania i pochylania.
Starsza kobieta siedzi spokojnie na kanapie i czyta, podczas gdy pies leży spokojnie na fotelu. Tekst: "Dokładne wykrywanie ludzi i zwierząt".
Starszy mężczyzna w salonie pochyla się w stronę kanapy, podczas gdy jego przezroczyste odbicie stoi na pierwszym planie. Na stole stoją dwa kolorowe kieliszki.
Inteligentna kamera na stole celuje w kierunku białej filiżanki i spodka. Tekst: Pamiętaj o prywatności.
Starszy mężczyzna przesuwa walizkę przez drzwi. Tekst u góry brzmi "Konfigurowalna strefa rozpoznawania".
Budzik na stole wskazuje godzinę '18:00'. Na górze widnieje napis 'Protection Scheduling'. Po prawej stronie znajduje się '8:00 am 18:00 pm' z przełącznikiem ustawionym na 'On'.
1/18
IMOU

Dodatkowe informacje:

Karta katalogowa (PDF)
English
 

6 Sztuki

Liczba

Suma
zł
349,00 zł
z VAT (klient indywidualny)
Dostępnych jest tylko 6 sztuk
Zgłoś wątpliwości prawne
  • Ponad 1 250 000 produktów

  • Konto handlowe

  • Wyceny RFQ i BOM

  • Wsparcie techniczne

  • Zlecenia terminowe

  • Centrum pomocy

  • Zamówienia

  • Dostawa

  • Zwrot  

  • Faktury

  • Gwarancja i reklamacje

  • Dyrektywa Omnibus w Conrad

  • O firmie

  • Conrad Sourcing Platform

  • Pracuj w Conrad

  • Aktualne promocje

  • Marki własne

  • Strefa porad

  • Certyfikaty

  • Informacje o dostępności cyfrowej

  • Usługi dla firm

  • e-Procurement

  • Zapytanie ofertowe

  • Zlecenia terminowe

  • Produkty spoza katalogu

  • Vulnerability Disclosure Program

  • Serwisy

  • Serwis kalibracji

  • Kategorie produktowe A-Z

  • Nasze marki A-Z

  • Centrum dokumentacji

  • Usługa cięcia kabli na metry

  • Katalogi

  • System zarządzania rolami zakupowymi

Newsletter

Proszę podać prawidłowy adres e-mail!

Metody płatności
  • PayU
  • PayPal
  • Blik
Media społecznościowe

Kontakt
12 622 98 00
Pon-Pt godz. 8:00-17:00
bok@conrad.pl
 

Wszystkie ceny bez podatku VAT i kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT, nie obejmują kosztów dostawy. Przekreślona cena to zawsze najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rabaty obowiązują wyłącznie na produkty dostępne od ręki (status dostawy zielony): 15% zniżki na wybrane produkty marki Reolink, 15% zniżki na wybrane produkty marki Sygonix oraz 10% zniżki na produkty marki Abus. Oferta ważna do 26.04.2026 r. na stronie conrad.pl Nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi. 1x na klienta biznesowego/osobę prywatną. W indywidualnych przypadkach może zostać nałożone ograniczenie ilościowe.

  • Regulamin

  • Informacje dla konsumentów

  • Polityka prywatności

  • Polityka plików cookies

Porównanie produktów
Lista obserwowanych