40 lat VOLTCRAFT – wykorzystaj swój budżet

Niemal wszystkie firmy, szkoły i urzędy planują swoje inwestycje w ciągu roku.

Nowy budżet można elastycznie wykorzystywać w pierwszym i drugim kwartale roku. Trzeci okres to czas na planowanie wydatków na nowy rok. Z kolei w czwartym kwartał dobrze jest mądrze zagospodarować pozostały w firmie budżet. Produkty VOLTCRAFT, dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości, pomagają osiągnąć cele budżetowe we wszystkich fazach. Pozostały pod koniec roku budżet jest ważną zaletą dla Twojej firmy lub urzędu i pozwala na dokonanie ważnych inwestycji.

Produkty marki VOLTCRAFT pozwalają obniżyć koszty zakupu sprzętu dla wielu różnych branż. Ma to znaczenie dla poszczególnych działów, dając kontrolę nad wydatkami, a jednocześnie zapewniając wysokiej jakości urządzenia do pracy. Oszczędność kosztów na jednym przyrządzie szybko się mnoży w przypadku zakupu większej ilości.

Poniżej przedstawiono trzy przykłady. Odnoszą się one do niezliczonych możliwości najefektywniejszego wykorzystania budżetu.

Technika pomiarowa dla budżetu od 1000 do 4400 zł

Atrakcyjne produkty dla Twojej firmy

Dokładne urządzenia pomiarowe mogą być interesujące dla Twojej amortyzacji podatkowej w skali roku. W tym segmencie cenowym można znaleźć na ogół rozwiązania do laboratorium i serwisu, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla innych marek.

Technika pomiarowa dla budżetu od 4400 do 8000 zł

Interesujące rozwiązania dla Twojego biznesu

Także w przedziale cenowym od 3600 do 5000 zł VOLTCRAFT oferuje przyrządy o doskonałym stosunku ceny do jakości. Dokonując zakupu wybierasz solidne modele, które ułatwią pracę i pozwolą modrze zainwestować pozostały do końca roku budżet.

Generator funkcyjny VOLTCRAFT FG-31602T 1 µHz - 160 MHz 2-kanałowy

 • Częstotliwość wyjściowa do 160 MHz (sinusoida)
 • Wysoka amplituda wyjściowa
 • Rozdzielczość 14-bitowa w pionie
 • Ekran dotykowy LCD 800x600
 • Liczne tryby modulacji
 • Generowanie sygnałów arbitralnych

Oba kanały mogą być klonowane, jak również programowane całkowicie niezależnie od siebie. Łatwo i wygodnie dzięki ekranowi dotykowemu.


Wyposażenie wielu miejsc pracy jednocześnie

Modernizacja floty pojazdów

Napięcie sieciowe dla sprzętu roboczego lub wysoce wydajna technologia ładowania urządzeń mobilnych. Wydajne zaopatrzenie w energię jest szczególnie korzystne w zastosowaniach mobilnych w drodze do klienta. Gniazda ładowania od producentów samochodów zwykle nie są najnowocześniejsze. Powoduje to długi czas ładowania.

Unowocześnij swoją flotę pojazdów dzięki najnowszej technologii szybkiego ładowania. Dzięki przetwornicom sinusoidalnym uzyskujesz prąd z gniazdka dla wszystkich swoich pojazdów.

Nieznaczne korzyści finansowe w przypadku pojedynczych produktów mnożą się szybko przy modernizacji całej floty pojazdów.

Standard USB-C jest przyszłościowy. Teraz ładuj wszystkie urządzenia z mocą do 100 W.

Nowoczesne notebooki wyposażone są już w złącze USB-C do transmisji danych, a także do ładowania. W biurze lub w domu, stacja dokująca dostarcza notebookowi wystarczającą ilość energii. Porty USB-B instalowane w pojazdach nie zapewniają odpowiedniej mocy do ich szybkiego ładowania.

Dzięki standardowi Power Delivery, terminal i ładowarka komunikują się z wyprzedzeniem, aby ustawić najbardziej efektywne rozwiązanie dla napięcia i prądu ładowania. Jeśli Twoje starsze urządzenie nie obsługuje jeszcze Power Delivery, port ładowania pozostaje wtedy przy standardowej prędkości ładowania USB - w tym przypadku trwa to po prostu dłużej.

 • Napięcie wejściowe 12 lub 24V/DC
 • Power delivery 3.0
 • Maksymalna moc wyjściowa 100W
 • Dwa wyjścia USB-C
 • Jedno wyjście USB-A
 • Równoległe wykorzystanie USB-A i USB-C
 • Podłączenie do zapalniczki samochodowej
 • Dla notebooków (maks. 100W) i smartfonów
 • Napięcia i prądy wyjściowe na złączu USB-C: 5 / 9 / 12 / 15 V/DC, 3 A; 20 V/DC, 5 A; maks. 100 W
 • Połączenie USB-C™: 5 / 9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; max.30 W
 • Złącze USB-A: 5 / 9 V/DC, 3 A; 12 V/DC, 2,5 A; maks. 30 W
 • Zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem

Fachowa obsługa klienta - technika pomiarowa w codziennym zastosowaniu w terenie

Jednolite zaopatrzenie oznacza stałą jakość sprzętu roboczego dla wszystkich pracowników świadczących usługi dla klientów. Przyrządy pomiarowe VOLTCRAFT często przekraczają oczekiwania. Jeśli wielu pracowników jest przygotowywanych do pracy w tym samym czasie, przewaga cenowa (w porównaniu do innych marek) znacznie oszczędza budżet. Opłaca się porównywać.

Inwestycje dla branży logistycznej

Monitoring powietrza, pomiar temperatury, wilgotności i w razie potrzeby rejestracja. Zarówno w przypadku wag liczących, jak i innych sprzętów, logistyka rzadko wymaga tylko jednego urządzenia. Raczej te same produkty są stosowane równolegle w wielu miejscach.

 

Stanowiska pracy w biurach zasługują na najnowszą technologię ładowania

Nie wszyscy pracownicy przychodzą do biura codziennie. Dziś praca w domu odgrywa dużą rolę. W przypadku czasu spędzonego w biurze, perspektywiczne jest, aby każdy mógł skorzystać z nowoczesnej technologii szybkiego ładowania.

Odkryj ciekawe tematy