Automatyka domowa

Szukasz rozwiązań z zakresu automatyki domowej?

Uruchom system alarmowy w miejscu, w którym spędzasz wakacje, włącz ogrzewanie w drodze do domu lub po prostu wyłącz wszystkie światła w domu jednym kliknięciem. Wykorzystaj automatykę domową także w środowisku prywatnym i steruj swoim domem w prosty i wygodny sposób za pomocą smartfona, tabletu lub komputera. W tym celu potrzebujesz produktów
i technologii, które bez problemu zapewnią Ci wsparcie! Conrad jako Twój partner, oferuje różne rozwiązania i opcje od znanych producentów.

Podnieś swój komfort i ciesz się inteligentnym domem.

   

Automatyka budynkowa z LOGO! - teraz także z połączeniem z chmurą

© Siemens AG 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.  

LOGO! od lat zachwyca różnorodnymi funkcjami dla indywidualnych rozwiązań. Szerokie możliwości sieci i rozbudowy są również przydatne w automatyce domowej. Dzięki temu jest to idealny wybór do szybkiego, nieskomplikowanego i oszczędzającego miejsce wdrażania projektów automatyki budynkowej.

LOGO! Zapewnia niesamowitą różnorodność rozwiązań dla optymalizacji budynku – od sterowania ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem nawadnianie poprzez, kontrolę dostępu, bezpieczeństwo i alarmowanie, wykrywanie i symulację obecności po wygodne sterowanie sauną i basenem.

Seria modułów logicznych LOGO! 8.3 oferuje nowe możliwości i korzyści wynikające z bezpośredniego połączenia z chmurą. Zapewnia przechowywanie nieograniczonych ilości danych. Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez certyfikaty TLS w komunikacji chmury AWS z LOGO! Dostęp i kontrola danych jest możliwa niezależnie od lokalizacji. W ramach wprowadzenia do automatyki domowej z połączeniem w chmurze można np. wywoływać scenariusze oświetlenia i funkcji alarmowych za pośrednictwem strony internetowej oraz włączać i wyłączać je w razie potrzeby.

Dzięki wyświetlaniu informacji o tym, czy oświetlenie jest włączone, okna otwarte lub zamknięte, w jakiej pozycji znajduje się brama i czy został uruchomiony alarm, LOGO!8.3 zapewnia większe bezpieczeństwo domu. Inny przykład pochodzi z sektora rolniczego. Monitorowanie i sterowanie kilkoma mobilnymi kurnikami za pomocą LOGO! staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne dzięki połączeniu z chmurą.

Za pośrednictwem strony internetowej można zautomatyzować i dostosować funkcje, takie jak oświetlenie, otwieranie i zamykanie klap lub monitoring wideo gniazd, a także karmienie. W przypadku wystąpienia określonych warunków i błędów hodowca jest powiadamiany za pośrednictwem chmury. Dodatkowo, dane historyczne mogą być przechowywane i wizualizowane w chmurze. LOGO! i chmura umożliwiają hodowcy łatwe rozszerzenie działalności o dodatkowe kurniki - rozwiązanie w chmurze po prostu rośnie wraz z nim.

© Siemens AG 2020. Alle Rechte vorbehalten.

     

       

        

Rozpocznij swoją inteligentną automatykę domową z firmą Eaton

Czy nie byłoby wspaniale po prostu dodać nowe elementy sterujące lampami, roletami, urządzeniami lub wentylacją w miejscach, w których obecnie nie ma przełącznika?

Jeśli odkładałeś takie zmiany z powodu kosztów i problemów związanych z remontem, mamy dla alternatywę. Pakiety Eaton GO WIRELESS zostały zaprojektowane z myślą o możliwości dodania funkcji bezprzewodowych wszędzie tam, gdzie są potrzebne. Nadają się one zarówno do budynków już istniejących, jak i nowo budowanych.


 

 

 

Produkty te można w każdej chwili rozbudować, np. o funkcje wyłączników czasowych lub wyłączników głównych. Co więcej, wszystkim można sterować za pomocą aplikacji, która poprowadzi Cię w kierunku inteligentniejszego, bardziej ekologicznego i bezpieczniejszego domu. Sprawdź pakiety GO WIRELESS dostosowane do Twoich potrzeb.

   

Beznarzędziowe i uniwersalne połączenie - w różnych środowiskach instalacji


Seria zacisków przyłączeniowych 221 dzięki szerokiej gamie wariantów sprawia, że instalacje elektryczne są proste, szybkie i bezpieczne. Otwórz dźwignię, włóż przewód, zamknij dźwignię! Zarówno w instalacjach budynkowych, w urządzeniach, jak i w strefach zagrożonych wybuchem - złączki serii WAGO 221 z dźwignią sprawiają, że instalacja elektryczna przewodów pełnych, plecionych i skrętek jest bardzo prosta.


Łączy ona w wąskiej obudowie wszystkie zalety złączek z serii 221: uniwersalne beznarzędziowe podłączanie przewodów poprzez otwieranie zacisków za pomocą dźwigni oraz bezpieczeńswo połączenia dzięki przezroczystej obudowie zapewnia widoczny i pewny styk przewodów. Ponadto szeroka gama akcesoriów umożliwia stosowanie ich nie tylko w znanych zastosowaniach instalacyjnych o niewielkich wymaganiach przestrzennych, ale także otwiera wiele nowych możliwości. Idealnie nadają się do układów pomiarowych oraz urządzeń testujących w laboratoriach i w przemyśle, w sufitach podwieszanych do podłączania opraw oświetleniowych, do przedłużania przewodów głośnikowych, jak i do wielu układów rozdzielczych i sterowniczych w przemyśle.

 

Trzymaj rękę na pulsie - więcej interesujących tematów ze świata techniki automatyzacji i pneumatyki