Poszukujesz elementów elektrycznych od liderów rynku? Wybierz produkty z oferty Yageo i Walsin

Autor: Conrad Electronic, 26.03.2023

Produkcja najwyższej jakości rezystorów, kondensatorów i innych części elektronicznych, jest głównym celem azjatyckich firm Yageo i Walsin. Warto podkreślić, że produkty tych marek są teraz dostępne w asortymencie Conrad Electronic..

Aktualnie na Conrad Sourcing Platform Klienci znajdą ponad 500 produktów od firmy Yageo i 200 rozwiązań od Walsin.

Dzięki położeniu dużego akcentu na jakość i innowacyjność, obie firmy należą do ścisłej czołówki światowej w swojej branży.

Yageo: Części elektroniczne do samochodów i samolotów

Tajwańska firma Yageo zajmuje się produkcją części elektronicznych już od kiedy to została założona, czyli roku 1977.

Od samego początku kładzie nacisk na innowacje i jakość. Wynikiem jest duże zainteresowanie jej wyrobami i nieustanne rozszerzanie produkcji.

Obecnie firma zatrudnia około 40 000 osób, które pracują w 49 zakładach produkcyjnych, 29 punktach handlowych i 20 ośrodkach badawczych na całym świecie.

Produkty Yageo można znaleźć w wielu różnych branżach – od automotive poprzez telekomunikacje, służbę zdrowia i energetykę, aż po przemysł lotniczy.

O tym, że szereg ich wyrobów należy do absolutnej światowej czołówki, świadczy też pozycja tej firmy na rynkach światowych. Yageo jest największym producentem rezystorów chipowych i kondensatorów tantalowych na świecie. Natomiast w produkcji kondensatorów MLCC zajmuje trzecią pozycję.

Właśnie rezystory Yageo i kondensatory Yageo znajdziesz w naszym asortymencie. Zapoznaj się z nimi:

Elektrolytické kondenzátory Yageo

Walsin: Jakość oparta o innowacje

Chociaż firma Walsin została założona w 1992 roku, a więc jest o 15 lat młodsza od Yageo, to jednak w wielu dziedzinach jest odnoszącym sukcesy konkurentem. Dotyczy to zwłaszcza sektora kondensatorów MLCC. Walsin jest ich 4 największym producentem na świecie.

Zatem plasuje się na pozycji bezpośrednio za firmą Yageo.

Jest to wynik dużych i stałych inwestycji w rozwój nowych produktów i ulepszanie dotychczasowych.

Co roku Walsin inwestuje 3% swoich zysków na badania i rozwój.

Ponadto w swojej produkcji starają się uwzględniać oczekiwania klientów. Dlatego skupia się m.in. na miniaturyzacji i przystępności cenowej swoich rozwiązań.

Oprócz kondensatorów MLCC zajmuje się dostarczaniem rezystorów, induktorów, czy też bezpieczników czipowych.

Produkty te można znaleźć w wielu dziedzinach, takich jak technologia mobilna, informatyka, żarówki LED, czy też automotive.

W naszej ofercie aktualnie Klienci znajdą ponad 200 rezystorów Walsin. Wybierz ten odpowiedni dla swojego projektu!

Pozostałe artykuły