Szybsze lutowanie i dłuższa żywotność. To właśnie zapewniają produkty JBC Tools

Autor: Conrad.pl, 30.12.2022

Prawdopodobnie każdy, kto choć okazjonalnie zajmuje się lutowaniem, zetknął się z narzędziami firmy JBC Tools. Jej produkty należą do najlepszych na rynku i mogą znacznie ułatwić Ci pracę. Dlatego też obecnie rozszerzyliśmy ofertę JBC Tools do ponad 130 artykułów.

Znajdziesz tu praktycznie wszystko, od cyny i groty lutownicze po profesjonalne stacje lutownicze. Dzięki temu łatwo jest dobrać odpowiednie narzędzia do swoich potrzeb.

W przypadku wszystkich produktów można spodziewać się wysokiej jakości i innowacyjnych koncepcji, które ułatwiają pracę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nacisk na innowacyjność i maksymalną wydajność jest cechą charakterystyczną produktów JBC Tools. Firma od dawna jest dumna z tych elementów i dlatego stale udoskonala swoje produkty, wykorzystując do tego najnowszą technologię.

Dla przykładu, stacja lutownicza JBC Tools pozwala na:

  • korzystaj z różnych trybów, w tym uśpienia lub hibernacji, aby oszczędzać energię, gdy nie lutujesz,
  • ustawianie parametrów lutowania za pomocą wyświetlacza,
  •  skonfigurować poszczególne tryby pracy i inne szczegóły za pomocą komputera.

Gwarantuje to, że zawsze optymalną temperaturę podczas lutowania.

Ponadto zintegrowane groty JBC Tools z grzałką i termoelementem mają wysoką stabilność temperaturową, dzięki czemu można lutować w temperaturze o 50°C niższej niż w przypadku innych marek.

Jednocześnie wolniej się wychładzają. Dzięki temu w ciągu zaledwie 2 sekund odzyskają temperaturę. Nie tylko można pracować szybciej, ale także zużywać mniej energii.

Dodatkowo wysoka stabilność temperaturowa w połączeniu z trybami uśpienia i hibernacji znacznie wydłuża żywotność końcówek - nawet pięciokrotnie.

Tradycja od 1929 roku

Wszystkie te parametry sprawiają, że JBC Tools jest jednym ze światowych liderów w swojej dziedzinie. Ponadto ta hiszpańska firma, która istnieje na rynku od 1929 roku, oferuje naprawdę szerokie portfolio produktów.

W jego ofercie znajdziesz ponad 500 samych grotów lutowniczych!

Sam wypróbuj ich produkty. Ułatw sobie pracę dzięki technologii lutowania JBC Tools.