KS Tools: narzędzia, które łączą w sobie innowację i najwyższą jakość

Autor: Conrad.pl, 17.01.2023

Zaledwie 30 lat wystarczyło firmie KS Tools, aby dołączyła do największych producentów i dostawców narzędzi na świecie. W swojej ofercie marka ma ponad 32 000 produktów. Około 10 000 z nich znajdziesz w asortymencie Conrad Electronic.

Wybór jest naprawdę bogaty. Oferujemy wszystko:

  • od narzędzi ręcznych, takich jak klucze, śrubokręty lub szczypce;

  • poprzez narzędzia elektryczne i produkty do naprawy i utrzymania samochodów

  • aż po narzędzia ogrodowe i akcesoria do przechowywania narzędzi.

Znajdziesz więc naprawdę wszystko, czego potrzebujesz w domu, w warsztacie, czy też w ogrodzie.

Dla profesjonalistów i wymagających użytkowników

Firma KS Tools szczególnie dba o jakość swoich produktów, dlatego używają ich głównie profesjonaliści i majsterkowicze. Często zajmują się różnymi naprawami i ulepszeniami, z tego względu potrzebują narzędzi, na których mogą zawsze polegać i oferowanych jednocześnie za rozsądną cenę.

Jakość produktów KS Tools potwierdza nie tylko certyfikat DIN ISO 9001, ale również nacisk na innowacje, dzięki którym rozwiązania z logiem KS Tools cieszą się coraz większą popularnością.

Obecnie znajdziesz je już w 135 krajach na świecie.

Źródło obrazu: www.kstools.com

Droga do grona najlepszych

Firma KS Tools jest stosunkowo młoda. Została założona przed 30 laty, dokładnie w 1992 roku w Niemczech przez Petera Kühne i Stephana Schott. Pierwotnie zajmowała się narzędziami do techniki sanitarnej. Asortyment stopniowo rozszerzał się – tak samo, jak liczba klientów.

Dzięki temu firma już w 1997 roku weszła na rynek francuski ze swoją spółką córką KS Tools Frankreich.

Wejście na zagraniczny rynek prowadziło do dalszego rozszerzania oferty oraz dostosowywania jej do potrzeb różnych krajów. Wynikiem był dalszy rozwój firmy.

Asortyment stopniowo powiększał się i obecnie firma zapewnia ponad 32 000 narzędzi i przyrządów do najróżniejszych prac. Liczba krajów, w których KS Tools ma swoje filie, wynosi aktualnie dziewięć.

W ciągu 30 lat spółce KS Tools udało się dołączyć do światowej elity na rynku narzędzi i produkować wysokiej jakości rozwiązania praktycznie dla każdej branży.

Przekonaj się o tym i wybierz odpowiednie produkty z naszego asortymentu KS Tools.