Technika to My - automatyka dla profesjonalistów

Conrad zapewnia dokładnie taką technologię automatyzacji, jakiej potrzebujesz, aby utrzymać, a nawet zwiększyć wydajność. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę produktów do modernizacji, rozbudowy, konserwacji i serwisowania Twoich zakładów przemysłowych. Sprawdź nasze pomocne inspiracje, nowości ze świata technologii i odpowiednie wskazówki. Odkryj nasz świat technologii automatyzacji.

 


 

 Pełna gama wiodących producentów     Ponad 900 000 produktów dla automatyki Nowe produkty i innowacje Ponad 20 lat doświadczenia współpracy z klientami biznesowymi

 

 

 

Conrad Sourcing Platform dla Twoich potrzeb z zakresu automatyzacji

 

 

 

 

Znajdziesz u nas również szeroki wybór pasujących akcesoriów

Sprawdź teraz

Rozwiązania dla optymalizacji procesów pracy

Szafy sterownicze są wykorzystywane w różnych celach, w zależności od obszaru eksploatacji i aplikacji. W przemyśle niezawodna i ciągła praca oraz modernizacja szaf sterowniczych jest niezbędna w celu utrzymania wydajności na wysokim poziomie lub jej zwiększenia.

Najwyższa wydajność - niskie koszty

Wszechstronny asortyment Conrad zapewnia odpowiednie rozwiązania dla każdej koncepcji szafy sterowniczej - do szybkiej i niezawodnej wymiany części zużywających się i elementów o znaczeniu kluczowym, do digitalizacji lub do rozbudowy szaf sterowniczych. Nasza oferta jest szczególnie rozbudowana w zakresie sterowników PLC, urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych oraz odpowiednich akcesoriów. Dzięki pełnej gamie wiodących producentów, takich jak LAPP, Weidmüller, Wago, Phoenix Contact i Siemens oraz stałej aktualizacji i rozbudowie asortymentu, Conrad jest najlepszym wyborem dla różnych potrzeb w zakresie automatyzacji.

Technologia sygnalizacyjna

Digitalizacja

Pełna przejrzystość danych dzięki cyfryzacji

Transformacja cyfrowa nabiera tempa. Rozwiązania mobilne i cloud computing, przemysłowy Internet Rzeczy, Przemysł 4.0, sztuczna inteligencja i uczące się maszyny wywierają trwały wpływ na środowisko przemysłowe i będą je rewolucjonizować w nadchodzących latach. Cyfrowe systemy i szafy sterownicze znacząco zwiększają wydajność i w znacznym stopniu przyczyniają się do podniesienia produktywności, obniżenia kosztów oraz zwiększenia elastyczności, bezpieczeństwa oraz przejrzystości produkcji.

Przejrzystość danych

Opis stanu systemów można utworzyć z pełną przejrzystością danych, co pozwala na monitorowanie zużycia energii, zmniejszenie kosztów energii lub podniesienie jakości sieci. W Conrad dostępne są odpowiednie produkty do zwiększenia poziomu cyfryzacji - od sterowników PLC i czujników po komputery przemysłowe i rozwiązania Industrial Ethernet.

 


 

Maszyny specjalne

Specjalna konstrukcja maszyny, dokładnie dostosowana do wymagań użytkownika

Kompresja poszczególnych procesów roboczych w specjalnej maszynie jako kompaktowej jednostce automatyki, zapewnia wydajne procesy automatyzacji poprzez optymalizację przestrzeni, miejsca instalacji, czasu cyklu i kosztów.

Pełny asortyment znanych marek

Conrad oferuje szeroką gamę produktów do integracji zautomatyzowanych procesów - w ramach ręcznej lub zautomatyzowanej obsługi procesów lub do zastąpienia istniejących procesów przez specjalistyczne maszyny. Pełna oferta produktów wielu znanych producentów jest dostępna bezpośrednio na stronie Conrad.

 


 

Produkty:

Przemysłowy Ethernet

Trzymaj rękę na pulsie

Ze względu na ciągłe zmiany techniczne ważne jest, aby zawsze być na bieżąco z najważniejszymi innowacjami w dziedzinie automatyzacji. Tutaj prezentujemy przegląd istotnych tematów z perspektywą na przyszłość.

 

Kompaktowy sterownik i I/O w obudowie projektu REG
Poziom okablowania wtykowego
Sterownik z systemem operacyjnym Linux pracującym w czasie rzeczywistym

Wyraźne obrazy świetlne zapewniają maksymalną widoczność
Różne tryby i odcienie dla szerokiego zakresu zastosowań
Wytrzymała konstrukcja przemysłowa odporna na promieniowanie UV i wpływy środowiska

Wysoka funkcjonalność przemysłowa
Wysoka łączność
Największa zmienność w tworzeniu aplikacji

Komunikacja przez różne protokoły
Określanie lokalizacji za pośrednictwem komunikacji GNSS/GPS
Wymiana danych za pośrednictwem komunikacji LOGO!

Złącza WAGO

Technologia automatyzacji dla instytucji edukacyjnych

 

Mamy również odpowiednie rozwiązania dla instytucji edukacyjnych. Pomogą uczniom w ciekawy i motywujący sposób zdobywać wiedzę o czujnikach i technologii sterowania oraz ćwiczyć na lekcjach.

Zobacz więcej

 

 


Automatyka domowa

 

Włączanie systemu alarmowego w domu podczas wakacji, włączanie ogrzewania w drodze do domu lub wyłączanie wszystkich świateł za pomocą jednego kliknięcia. Możesz także korzystać z automatyki domowej w swoim prywatnym środowisku i sterować domem łatwo oraz wygodnie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Zobacz więcej

 

 

Najlepsi dostawcy

 

Odpowiednie akcesoria dla Twojego projektu z zakresu automatyzacji

Narzędzia

Technologia pomiarowa

Wyposażenie zakładu

Materiały eksploatacyjne

Technika instalacyjna

Zawsze miej przy sobie odpowiednie narzędzie. Zapobiegaj przestojom zakładów lub linii produkcyjnych. Wyposażenie firmy, magazynu lub biura. Materiały eksploatacyjne do konserwacji maszyn i systemów dostępne od ręki. Technika instalacyjna dla nowoczesnych i przyszłościowych instalacji elektrycznych w budynkach.

Dostawcy dla automatyki - Tru Components

Marka TRU Components już od dłuższego czasu zajmuje się produktami stosowanymi w automatyce. Główny nacisk kładziony jest na akcesoria - zawsze dbamy o to, aby produkty były praktyczne i ułatwiały pracę.

Zobacz więcej

 

Dodatkowe usługi platformy Conrad Sourcing Platform

 

 

 

 

 

 

Promocje i rekomendacje produktowe