Automatyka i pneumatyka

Conrad zapewnia dokładnie taką technologię automatyzacji, jakiej potrzebujesz, aby utrzymać, a nawet zwiększyć wydajność. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę produktów do modernizacji, rozbudowy, konserwacji i serwisowania Twoich zakładów przemysłowych. Sprawdź nasze pomocne inspiracje, nowości ze świata technologii i odpowiednie wskazówki.

Odkryj nasz świat technologii automatyzacji.

Dowiedz się więcej


Conrad Sourcing Platform dla Twoich potrzeb z zakresu automatyzacji

    

   

Trzymaj rękę na pulsie

Ze względu na ciągłe zmiany techniczne ważne jest, aby zawsze być na bieżąco z najważniejszymi innowacjami w dziedzinie automatyzacji. Tutaj prezentujemy przegląd istotnych tematów z perspektywą na przyszłość.

Technologia automatyzacji dla instytucji edukacyjnych

Mamy również odpowiednie rozwiązania dla instytucji edukacyjnych. Pomogą uczniom w ciekawy i motywujący sposób zdobywać wiedzę o czujnikach i technologii sterowania oraz ćwiczyć na lekcjach.

Automatyka domowa

Włączanie systemu alarmowego w domu podczas wakacji, włączanie ogrzewania w drodze do domu lub wyłączanie wszystkich świateł za pomocą jednego kliknięcia. Możesz także korzystać z automatyki domowej w swoim prywatnym środowisku i sterować domem łatwo oraz wygodnie za pomocą smartfona, tabletu lub komputera.

Najlepsi dostawcy